15
new stories - click to show

Kevin Johnson

Related to

Starbucks a Microsoft ve Washingtonu pomohou s očkováním proti covidu

24.January » iDNES.cz
Celosvětově významné společnosti Starbucks a Microsoft vyslyšely volání guvernéra amerického státu Washington a vypomohou v následujících týdnech s vakcinací proti nemoci covid-19. Budou pracovat na efektivnější distribuci či na výběru správných m...

Komentář: Starbucks očekává růst ziskovosti a návrat k předkrizové návštěvnosti

9.December » Akcie.cz
Přestože koronavirová pandemie vedla kvůli přísným opatřením k zavření mnoha kaváren a rozsáhlým poklesům zisků, Starbucks si drží pozitivní výhled a vylepšuje svou konkurenční výhodu navyšováním mezd a implementací umělé inteligence do svého podn...

Kevin Johnson 8 týdnů před Wings of Strength Chicago

26.August » Ronnie's World
V jaké formě se nachází americký profesionální kulturista Kevin Johnson osm neděl před startem na Wings of Strength Chicago?

Večer tvrdých knockoutů! Joshuovi soupeři otřásli světem těžké váhy

23.August » iSport.cz
V boxu bylo ze soboty na neděli pořádně rušno. Tři bývalí rivalové Anthonyho Joshuy předvedli nebývale překvapivé bitvy. Čtyřicetiletý Alexandr Povětkin srazil v britském Brentwoodu k zemi favorita Dilliana Whytea a ukořistil tak diamantový a proz...

Zákazníci Starbucks se v červenci začali vracet pro svou kávu

29.July » Patria Online
Celosvětové tržby z prodejen otevřených déle než rok klesly o 40 %. Největší pokles prodejů byl v Americe, kde tržby klesly o 41 %, naopak prodeje v Číně klesly pouze o 19 %.

Kevin Johnson 3 týdny před Wings of Strength Tampa Pro 2020

13.July » Ronnie's World
Americký profesionální kulturista Kevin Johnson na nejnovějších fotografiích z přípravy na letošní Wings of Strength Tampa Pro.

Kevin Johnson 5,5 týdne před Wings of Strength Tampa Pro

23.June » Ronnie's World
V jaké formě se nachází americký profesionální kulturista Kevin Johnson pět a půl týdne před účastí na závodech v Tampě a na jaký výsledek si před soutěží dělá zálusk?

Čínská ekonomika zrychluje zotavování

china radio international,china,radio,broadcast,news,great wall,peking,beijing,travel,trip,chinese,chinese food,culture,economy

V Číně už se zase vaří káva. Starbucks otevřel většinu poboček

29.February » Seznam Zprávy
Největší obchodní řetězec kaváren na světě Starbucks znovu otevřel většinu svých kaváren v Číně. Na konci ledna byl nucen je z preventivních důvodů uzavřít a poslat své zaměstnance domů.

Komentář: Koronavirus počernil solidní výsledky Starbucksu

29.January » Akcie.cz
Starbucks zahájil svůj nový fiskální rok solidními čísly. Pozitivní dopady ale tlumí šířící se virus v Číně, kvůli němuž bude kavárenský řetězec uzavírat více než 2 000 provozoven.

Tato informační stránka o Kevin Johnson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kevin Johnson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes