Irena Jonová

Vztahuje se k

Olomoucký kraj potřebuje řemeslníky

17.září » Šumperk.info
Den řemesel přilákal v sobotu 15. září stovky návštěvníků. Pod heslem „Chyť se nás i ty“ jej uspořádala už počtvrté Střední škola železniční, technická a služeb ve spolupráci s Pars nova a. s. Záměrem bylo upozornit…

Olomoucký kraj potřebuje řemeslníky

16.září » Novinky.cz
Den řemesel přilákal v sobotu 15. září stovky návštěvníků. Pod heslem „Chyť se nás i ty“ jej uspořádala už počtvrté Střední škola železniční, technická a služeb ve spolupráci s firmou Pars nova. Záměrem bylo upozornit na potřebnost odborného vzděl...

Řemeslo může přinášet radost i skvělé uplatnění na trhu práce

20.února » ČRo Olomouc
Zaměstnavatelé pociťují nedostatek lidí ve strojírenských oborech. Zájem je o obráběče kovů nebo elektromechaniky. Jak je tu nás s řemeslnými obory?

Klempíř vzpomíná na krásnou práci v kostelních a zámeckých věžích

31.ledna » Novinky.cz
Stane se stavební klempířina vyhynulým řemeslem? Tuto otázku si pokládá Jaroslav Rataj, jehož rukama prošla spousta památek a historických budov nejen na Šumpersku, ale také v Praze a v nejrůznějších koutech vlasti.

Kvalitní odborné vzdělávání = spolupráce školy a zaměstnavatelů

23.ledna » Novinky.cz
Den otevřených dveří školy a Den zaměstnavatelů, jež se uskutečnil ve Střední škole železniční, technické a služeb Šumperk, s sebou přinesl i konferenci s názvem Kvalitní odborné vzdělávání = spolupráce školy a zaměstnavatelů.

Kvalitní odborné vzdělávání = spolupráce školy a zaměstnavatelů

23.ledna » Šumperk.info
Den otevřených dveří školy a Den zaměstnavatelů, jež se uskutečnil ve Střední škole železniční, technické a služeb, Šumperk s sebou přinesl i konferenci s názvem Kvalitní odborné vzdělávání = spolupráce školy a…

Šumperskou učňovku ovládly netradiční účesy

8.prosince » Šumpersko.NET
07.12.2017 - Den otevřených dveří a Den zaměstnavatelů na střední škole doprovodila kadeřnická soutěž

Den řemesel na šumperském Točáku se vydařil

19.září » prvnizpravy.cz
Firmy potřebují odborníky, proto lákají učně a studenty na stipendia a zaměstnanecké benefity. S kritickým nedostatkem řemeslníků a techniků se potýkají podniky na Šumpersku.

Firmy potřebují odborníky, proto lákají učně a studenty na stipendia a zaměstnanecké benefity

17.září » Novinky.cz
S kritickým nedostatkem řemeslníků a techniků se potýkají podniky na Šumpersku. Perspektivní učňovské a studijní obory, jejichž absolventi mají šanci na získání dobrého zaměstnání, představil sobotní Den řemesel na šumperském Točáku.

Komise rady města

15.února » Šumperk
Komise rady města jsou podle § 122 zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů iniciativní a poradní orgány tohoto výkonného orgánu obce, který řeší a projednává otázky samostatné působnosti (tj. otázky správy v...

Tato informační stránka o Irena Jonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Irena Jonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes