Eva Josefíková Česká herečka

Vztahuje se k


Články

Moje místa: „Dostat se krojované holce pod sukni je jako loupat cibuli.“ Eva Josefíková ukázala kroj i videa z dětství

9.října » Seznam Zprávy
Snídá slaninu, na odřené koleno používá slivovici a kdykoli jedna z neobsazovanějších mladých hereček jede na Slovácko, těší se, že si „zabéká“ s cimbálovkou a zatančí u muziky.

Intimní zpovědi: Mádlova bejvalka nebo nová Libuška Šafránková? Nálepky herečka Eva Josefíková neřeší

9.října » Seznam Zprávy
Ta „krásná okatá“ se do svého prvního filmu nechala namaskovat na narkomanku. Kvůli filmu Fair Play půl roku intenzivně trénovala běh a pro roli v Zádušní oběti se Eva Josefíková učila hrát na housle. Nežije ale jen herectvím.

Slivovice i cimbálovka. Tohle je Morava herečky Evy Josefíkové

9.října » Seznam Zprávy
Nedokáže si představit život bez folkloru. Jedna z nejobsazovanějších mladých hereček vás zve na svou rodnou Moravu.

Tátové na tahu! Seriálová holčička je kluk!

8.října » Aha!
Roztomilá Adélka, kterou chová v náručí herec Štěpán Benoni (34) v seriálu Tátové na tahu, sice vypadá jako panenka, ale zdání klame. Ve skutečnosti je to totiž chlapeček, který jen dostal růžové šatičky.

Švandovo divadlo slaví sté výročí Česka v Americe. Herci hrají pro diváky anglicky

27.září » Náš REGION
Část souboru pražského Švandova divadla je až do konce září na dvanáctidenním turné ve Spojených Státech. Ve Washingtonu a v New Yorku uvádí osm představení tří inscenací, které herci smíchovské scény…

Mladší kopie Libušky Šafránkové: Eva Josefíková je ze sebe ZNECHUCENA!

24.září » Šíp
Už před lety, kdy se mlaďounká herečka Eva Josefíková objevila na scéně, jí byla předpovídáná zářná budoucnost. Mladší dvojnice pohádkové Popelky Libušky Šafránkové šla z role do role, žila vedle šikovného kolegy Jiřího Mádla a vyčnívala mezi kole...

Dámy, něco pro vás: Fešný herec se svlékl v seriálu. Josefíkové a Bendové ukázal holý zadek!

16.září » Super.cz
V novém seriálu Tátové na tahu si Štěpán Benoni (34) zahraje bývalého hokejistu Jakuba Berana s dokonalým tělem. A to v dalším díle zvedne adrenalin nejedné divačce. Ukáže se totiž před svými kolegyněmi úplně nahý.

Táta na tahu Štěpán Benoni: Odhodil trenky a ukázal všechno!

16.září » Blesk.cz
Kamera! Trenky dolů! Akce! Takhle probíhalo natáčení odvážné scény ze seriálu Tátové na tahu, ve které se Štěpán Benoni (34) promenádoval před Alicí Bendovou (44) a Evou Josefíkovou (28) úplně nahý.

Nahý „táta na tahu“ Benoni: Za postavu se díky cvičení stydět nemusí!

16.září » Expres.cz
Herec Štěpán Benoni (34) potěšil všechny své fanynky! V novém seriálu televize Prima Tátové na tahu se ukázal v rouše Adamově. Přitom nepatří mezi ty, kteří by s nahotou na place neměli problém. „Nebylo to lehké, i když diváci uvidí jenom moje poz...

Herečka Eva Josefíková na DNĚ SVÝCH SIL! Největší sen se VYTRÁCÍ

11.září » Šíp
Krásná herečka Eva Josefíková vypadá jako nevinné děvčátko, ale i ona nezastaví čas. Sice vypadá na 15 let, ale doba letí jako zběsilá. Ani ona nemládne a sen, který si dala do určitého věku, se rozplývá jako pára nad hrncem. Herečka to jen těžko ...

Tato informační stránka o Eva Josefíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Josefíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes