15
new stories - click to show

Jan Kačer

Related to

Chata na prodej: Režiséra při psaní scénáře inspirovala vlastní rodina

Ještě než prodají rodinnou chatu, kterou už nevyužívají, musejí se s ní, jak se patří, rozloučit. Proto se, i když mnozí nedobrovolně, vydává celá rodina na víkend, kde vzniká řada komických i dramatických situací. Tahle rodina je totiž hodně spec...

TV RECENZE Tereza Ramba v medvědím kožichu řeší rodinné nesváry v hořké komedii Chata na prodej

25.November » KrajskeListy.cz
Česká televize o nedělních večerech pokračuje i nadále s vysíláním současných českých filmů. Tento týden nás v hlavním vysílacím čase čeká hořká konverzační komedie Chata na prodej z roku 2018. Mimo jiné se v ní můžete těšit na silné herecké obsaz...

Jendo, je tam taková zrzavá holka a má páru, lákali Kačera na Salzmannovou

17.November » iDNES.cz
Formou rozhovoru je vedena kniha Jany Machalické věnovaná zajímavé divadelní kariéře Evy Salzmannové od sklepních začátků v Rubínu až po současné velké scény. Po názvem Útěkářka Eva Salzmannová ji vydalo nakladatelství Větrné mlýny.

Ostravské stopy: Svinov jsme vnímali jako samostatný, vzpomíná Kábrtová

15.November » iDNES.cz
Svinov je pro ni alfa a omega, celý život v něm žije, a dokonce se chlubí, že tato část města je založením starší než samotná Ostrava. Ředitelka Ostravského muzea Jiřina Kábrtová je Ostravačkou srdcem i duší a podle ní neexistuje krásnější místo.

Spokojené manželství těžce poznamenal Alzheimer

12.November » NašeHvězdy.cz
Osudová láska potkala mladé začínající herce v prvním ročníku JAMU. Chybělo však málo a ti dva se nemuseli dost možná nikdy potkat. Divíšková totiž měla nastoupit do školy v Brně, jenže měsíc a půl po přijímacích zkouškách jí oznámili, že se první...

Prameny živé vody. Strhující příběh Vincenze Priessnitze s Němcem, Kačerem, Rösnerem a dalšími herci

9.November » ČRo 2 - Praha
Životní osudy a objevy geniálního léčitele Vincenze Priessnitze, zakladatele novodobé vodoléčby a prvního vodoléčebného ústavu na světě. V hvězdném hereckém obsazení.

Napínavé české filmy? Tři online tipy na snímky, které možná neznáte

8.November » Český rozhlas
Nabízíme vám tipy na tři starší české filmy různých žánrů, které si můžete pustit online. Jsou mezi nimi partyzánské válečné drama, science-fiction i animovaný horor.

Zrada

9.October » Informuji.cz
"Nestalo se nikdy nic. Nic. Tohle je ta jediná věc, která se kdy... | Praha 1 - (2020-12-17 19:30:00 - 2020-12-17 00:00:00)

Karel Sháněl

6.October » ČRo Brno
Dvacáté výročí úmrtí významného interpreta lidových písní a sólisty muziky Hradišťanu Karla Sháněla vzpomene Jan Káčer.

Horoskop na víkend: Váhy ohrozí milostné hrátky, Štíry bude děsit minulý vztah

2.October » eXtra.cz
Máme tu první říjnový víkend. Venku se výrazně ochladilo, hospody mají otevřeno do 22 hodin a kluby krachují. Ale vy si dejte velký pozor, aby nezačal krachovat i váš vztah. I když je venku vidět, že zima se blíží, můžete prožít hodně žhavý víkend...

Tato informační stránka o Jan Kačer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Kačer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes