15
new stories - click to show

Václav Klemens

Related to

Na procházce Divadlem loutek Ostrava s jeho uměleckým šéfem Václavem Klemensem

31.August » ČRo Ostrava
Ostravské divadlo loutek si letos připomíná 10 let od postavení přístavby s alternativní scénou a orlojem. Na místo se vydáme s uměleckým šéfem divadla Václavem Klemensem.

Spectaculo Interesse letos neproběhne

Mezinárodní loutkářský festival Spectaculo Interesse, jehož pořadatelem je ostravské Divadlo loutek a který se měl uskutečnit od 3. do 8. října 2021, neproběhne.

Ostravský loutkářský festival Spectaculo Interesse letos nebude

28.June » ČRo
Ostravský loutkářský festival Spectaculo Interesse, který se měl konat počátkem října, letos nebude. Pořadatelé z Divadla loutek Ostrava, akci zrušili s ohledem na komplikace spojené s epidemií koronaviru. ČTK to dnes řekla mluvčí divadla Lucie Mi...

LIVE stream - Pan Panpán

22.April » Informuji.cz
V neděli 25. dubna v 17 hodin představí Divadlo loutek Ostrava novou... | LIVE stream - (2021-04-25 17:00:00 - 2021-04-25 00:00:00)

Divadlo loutek zve na online premiéru nové pohádky Pan Panpán reagující ...

22.April » Divadlo.cz
V neděli 25. dubna v 17 hodin představí Divadlo loutek Ostrava novou autorskou hru Václava Klemense Pan Panpán, která proběhne formou online streamu na

Divadlo loutek Ostrava potěší děti i v únorových nedělích

/FOTO/ Děti a rodiče potěší Divadlo loutek svými inscenacemi pohádek i v únoru 2021. Každou neděli jim v 17 hodin umožní pohádku vidět prostřednictvím svého kanálu DLO na youtube.

Pohádka každou neděli na YouTube. Ostravští loutkaři už na rozvolnění nečekají

25.January » ČRo Ostrava
Ostravští loutkáři se rozhodli nečekat na otevření divadel. Každou neděli vysílají pohádky online. A k tomu ještě zkoušejí autorskou pohádku šéfa Divadla loutek Ostrava.

I v lednu 2021 hraje Divadlo loutek Ostrava pro děti online. Co přesně?

/FOTOGALERIE/ V lednu 2021 Divadlo loutek odehrálo online krásnou pohádku Víta Peřiny "Fuj, je to!" v režii Michaely Homolové. Ostravští loutkaři se tak rozhodli nečekat na otevření divadel a vysílají pro děti online již od prosince 2020.

Divadlo loutek bude v prosinci hrát online

4.December » Divadlo.cz
Divadlo loutek Ostrava bude během prosince každý víkend živě streamovat své inscenace. V neděli 6. prosince zahájí pohádkou Fuj je to! v hlavní roli s Karlem

Divadlo loutek chystá v nové sezoně vánoční hru i divadelní reflexi karantény

14.September » Moravskoslezský deník
Nečekaná karanténa, narození Ježíška, ale také vosa létající s invalidním vozíkem jsou ústředními tématy několika her, které si pro nejmenší diváky připravilo Divadlo loutek v Ostravě.

Divadlo loutek Ostrava chystá v nové sezoně čtyři premiéry

5.September » Seznam Zprávy
Divadlo loutek Ostrava chystá v nové sezoně čtyři premiéry. Sezonu zahájí odloženou premiérou pohádky Utíkej, myško, utíkej!.

Z tiskových zpráv: Divadlo loutek chystá v nové sezoně vánoční hru i divadelní reflexi karantény

3.September » i-divadlo.cz
V nové sezoně 2020/2021 chystá ostravské Divadlo loutek celkem čtyři premiéry. Sezonu odstartuje odloženou premiérou pohádky o zvídavé Myšce. Divákům nabídne i veselou klauniádu s názvem Pan Panpán, která zpracovává téma života v karanténě.

Tato informační stránka o Václav Klemens zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Klemens" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes