15
new stories - click to show

Tomáš Kobr

Related to

Pamětní deska připomíná odkaz herece Josefa Kobra

Pamětní desku Josefa Kobra odhalili v těchto dnech primátor Tomáš Macura, ředitel Národního divadla moravskoslezského Jiří Nekvasil a hercův syn Tomáš Kobr.

Ostrava: Pamětní deska připomíná odkaz herce Josefa Kobra

23.December » ParlamentniListy.cz
Pamětní desku Josefa Kobra odhalili 21. prosince primátor Tomáš Macura, ředitel Národního divadla moravskoslezského Jiří Nekvasil a hercův syn Tomáš Kobr.

Pamětní deska připomíná odkaz herce Josefa Kobra

22.December » Ostrava
Pamětní desku Josefa Kobra odhalili 21. prosince primátor Tomáš Macura, ředitel Národního divadla moravskoslezského Jiří Nekvasil a hercův syn Tomáš Kobr.

Podívejte se, v Ostravě odhalili pamětní desku herci a komikovi Josefu Kobrovi

/FOTOGALERIE/ Národní divadlo moravskoslezské dlouhodobě pečuje o odkaz umělců, kteří v Ostravě v NDMS (NDM) působili, ale kteří také výrazně ovlivnili kulturní život v celorepublikovém měřítku. Nejnovější aktivitou je instalace pamětní desky herc...

Jiří Gruša: Pěší ptáci

20.October » ČRo 3 Vltava
O jednom domě, jehož správa se nedá odlišit od zlého snu. Připravila Marie Nováková. Účinkuje Tomáš Kobr. Režie Martina Schlegelová. Natočeno v roce 2017.

Hodnocení uživatelů: Elity (Jihočeské divadlo Č. Budějovice) - 80 % [Studený Čumáček]

25.April » i-divadlo.cz
záznam Vysoko cením text Jiřího Havelky. Těžko hodnotit scénografii, záznam je v pracovní kvalitě a relativně z dálky, chybí mu hloubka. Herecky vede Tomáš Kobr. Až slizce elegantní scény verbovek STB s nezbytnými žádostmi o účtenky, které je poté...

Řeky Londýna: Odvrácená tvář magického Londýna pro vaše uši

22.April » FantasyPlanet.cz
Až doposud bylo hlavní pracovní náplní konstábla Petera Granta okusování tužek, přerovnávání šanonů a možná nějaká ta potají odehraná partička solitéru. Jenže věci se mění, a po nálezu bezhlavé mrtvoly a výslechu podezřelých Grant zjišťuje, že o L...

Tato informační stránka o Tomáš Kobr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Kobr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes