15
new stories - click to show

Tomáš Kolomazník

Related to

Září ještě neskončilo a Pražská burza už má větší objem obchodů než před rokem

25.September » Kurzy.cz
Obchodní aktivita na Burze cenných papírů Praha se v září zatím vrací do běžného režimu. Deset dní před koncem devátého měsíce letošního roku už objem obchodů překonal celé loňské září. Největší zájem je o obchodování s akciemi ČEZ a Komerční banky.

Pražská burza v létě: objemy obchodů letos vyšší než před rokem

30.August » Kurzy.cz
Obchodování na Pražské burze se během letních měsíců přepnulo již tradičně do prázdninového módu. Zatímco běžný objem obchodů se běžně pohybuje v intervalu 10 až 12 miliard korun měsíčně, v létě bývá propad kolem dvaceti procent.

Solidní výhled i cílová cena akcie. ČEZ však bude muset čelit výzvám (12.8.2021)

12.August » Kurzy.cz
Energetický gigant ČEZ se v průběhu koronavirové pandemie projevil jako stabilní společnost, která má před sebou poměrně optimistické období. Na druhé straně bude muset čelit některým výzvám, které souvisí s plánem Evropské komise na stále razantn...

Solidní výhled i cílová cena akcie. ČEZ však bude muset čelit výzvám

5.August » Investujeme.cz
Energetický gigant ČEZ se v průběhu koronavirové pandemie projevil jako stabilní společnost, která má před sebou poměrně optimistické období. Na druhé straně bude muset čelit některým výzvám, které souvisí s plánem Evropské komise na stále razantn...

Z dramaturgického archivu

Tentokrát zavzpomínejme na Noc na Karlštejně, od jejíž poslední pardubické premiéry uplyne 16. června neuvěřitelných dvacet let. Navíc už 26. června uvedeme na Kunětické hoře premiéru jejího nového zpracování.

Z dramaturgického archivu

Přijměte naše pozvání do divadelního archivu a společně si připomeňme inscenace, které se zapsaly do našich srdcí... Dnes zavzpomínáme na Pokrevní bratry!

Optimistický vstup do nového roku sráží vakcinační kocovina

8.February » Investujeme.cz
První lednovou dekádu ovládl v souladu s celosvětovým ekonomickým optimismem i na Pražské burze poměrně slušný růst. Index PX posílil z počátečních 1029 na 1075 bodů, zpevnil tedy o bezmála 4,5 procenta. Prakticky po celou druhou dekádu si pak úro...

Optimistický vstup do nového roku sráží vakcinační kocovina

30.January » Kurzy.cz
První lednovou dekádu ovládl v souladu s celosvětovým ekonomickým optimismem i na Pražské burze poměrně slušný růst. Index PX posílil z počátečních 1029 na 1075 bodů, zpevnil tedy o bezmála 4,5 procenta.

Komunikace na podporu očkování musí cílit na změnu chování

15.January » MediaGuru
Kampaň je odsouzena k neúspěchu, pokud se zaměří na vyvracení dezinformací, píší ve svém textu Alexandra Alvarová, Štefan Sarvaš a Tomáš Kolomazník.

Pražská burza téměř vymazala ztráty způsobené koronavirovou pandemií

19.December » Kurzy.cz
Hlavní index PX Pražské burzy zakončil počátkem prosince obchodování jen těsně pod hranicí 970 bodů. Na hodnotu z konce letošního února mu tak chybí jen sedm bodů. Předkrizová úroveň je tak prakticky na dosah.

Spojování vodárenských gigantů se zadrhlo

2.November » Kurzy.cz
Ve stínu druhé vlny pandemie i rituálních vražd náboženskými fanatiky, utržila francouzská vláda v říjnu porážku i na byznysovém poli. Její zástupci v národním energetickém gigantu Engie byli v představenstvu přehlasováni, a společnost tak odsouhl...

Teď spíše rodinné stříbro než zlatý prsten

28.July » Kurzy.cz
Pořídit si zlatý zásnubní prstýnek vyjde letos v korunách zhruba dvakrát dráže než před deseti lety. Cena komodity se sice od roku 2010 nezdvojnásobila, ale i tak už zlato překonalo svá historická maxima z roku 2011.

Tato informační stránka o Tomáš Kolomazník zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Kolomazník" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes