Markéta Konvičková Česká zpěvačka

Related to

Takhle vypadá její tělo měsíc po porodu: Markéta Konvičková ho ukázala v prádle

17.October » Super.cz
Zpěvačka Markéta Konvičková (26) porodila před měsícem dceru Amálku . Z porodnice odcházela s pouhým jedním těhotenským kilem navíc. To už je také minulostí, Markéta je na své váze.

Brutální útok v Paříži: Učitel je mrtev, mohlo jít o terorismus

16.October » globe24.cz
Jednu oběť si dnes vyžádal útok na předměstí Paříže, který se vyšetřuje jako teroristický. Agentury AFP a Reuters s odkazem na své zdroje uvedly, že útočník na ulici sťal jiného muže. Tím je podle francouzských médií středoškolský učitel dějepisu,...

Zeman v projevu vyzval, aby lidé nosili roušky a naslouchali odborníkům

16.October » globe24.cz
Prezident Miloš Zeman vyzval, aby lidé nosili roušky a naslouchali odborníkům. Každý tak podle něj může přispět k záchraně životů. Ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) požádal, aby policie pokutovala ty, kteří nenosí roušky na místech, kde je to po...

Markéta Konvičková řeší dilema! Jak být maminkou i zpěvačkou zároveň?

16.October » stars24.cz
Markéta Konvičková se teprve před několika týdny stala maminkou dcery Amálky, už ale řeší jedno velké dilema. Nechce se totiž vzdát profese zpěvačky, ale v první řadě se chce věnovat holčičce. Jak se to dá vyřešit?

Odvážný krok Markéty Konvičkové: Měsíc po porodu nakonec odhalila nedokonalosti!

15.October » Blesk.cz
Měsíc po porodu dcery Amálky se zpěvačka Markéta Konvičková (26) odhodlala ke kroku, k němuž mnoho čerstvých maminek většinou nepřistoupí a pokládá jej za tabu – ukázala odhalené, nedokonalé bříško z profilu.

Obama se zapojí do americké předvolební kampaně již příští týden

14.October » globe24.cz
Od příštího týdne se do americké předvolební kampaně na straně demokratického uchazeče o Bílý dům Joea Bidena zapojí i bývalý prezident Barack Obama. Stanici CNN to sdělili činitelé Demokratické strany.

Dojemná píseň pro malou dceru: Markéta Konvičková přesně měsíc po porodu zveřejnila krásný klip

14.October » Super.cz
Měsíc od narození dcery Amálky se rozhodla Markéta Konvičková (26) slavit ve velkém stylu. Zpěvačka se rozhodla vzdát hold svému dítěti tím, co umí nejlépe, tedy hudbou. Jak jsme vás již informovali, tak se Markéta rozhodla vyznat z lásky k mimink...

Novopečená maminka Markéta Konvičková: Ukázala dokonalé snímky maličké Amálky

14.October » eXtra.cz
Zpěvačka Markéta Konvičková (26) se přesně před měsícem stala mámou na plný úvazek. Rozkošná Amálka dnes oslavuje 1. měsíc na světě. Pyšná maminka se proto rozhodla na sociální síti sdílet přenádherné profi fotky, které s dcerkou nafotili.

Markéta Konvičková je měsíc maminkou: Nejde slovy vyjádřit, jak moc…

14.October » stars24.cz
Součástí letošního baby boomu v českém šoubyznyse byla i Markéta Konvičková, která porodila v polovině září. V polovině října tak už trochu ví, v čem spočívá mateřství. Přesto jsou věci, které nedokáže slovy vyjádřit.

Krystalické rodinné štěstí. Konvičková se pochlubila profesionálními snímky s dcerou, pro kterou napsala píseň

14.October » Super.cz
Na konci srpna pár dní před porodem nafotila Markéta Konvičková (26) profesionální fotky ještě s vyklenutým bříškem . Nyní se světem podělila o profi snímky, na kterých pózuje její partner Renda i dcerka Amálka.

Markéta Konvičková pracuje i v šestinedělí: Dcerce vytvořila památku na celý život!

14.October » Blesk.cz
Zpěvačka Markéta Konvičková (26), která se v polovině září stala maminkou, si mateřství užívá plnými doušky. Dcerce Amálce, co přišla na svět o několik týdnů dříve, se rozhodla věnovat dárek, jenž jí zůstane krásnou vzpomínkou až do dospělosti: sl...

Markéta Konvičková o šestinedělí: Pořád to nechápu!

12.October » stars24.cz
Markéta Konvičková už nějaký čas poznává nástrahy mateřství, zatím ale nenarazila na nic, co by ji nepříjemně překvapilo. Podle svých slov zvládá i šestinedělí. Co naopak stále nechápe?

Tato informační stránka o Markéta Konvičková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Konvičková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes