15
new stories - click to show

Zdeněk Koudelka

Related to

Ne korespondenční volbě

15.January » blog.idnes.cz
Volby v listopadu 2020 v USA ukázaly problematičnost korespondenční volby, kterou někteří chtějí zavést i u nás.

Zdeněk Koudelka: Úspěch britské státnosti

15.January » Blogy aktuálně.cz
Británie opustila Evropskou unii 31. 1. 2020, kdy pro Británii přestala být závazná bruselská migrační politika, společná zahraniční i bezpečnostní politika a různé byrokratické regulace mimo oblast společného trhu. Pokud někdo tvrdil, že samotným...

GLOSA: Senátoři míří vedle. Zeman si počínal stejně jako kdysi Havel

15.January » iDNES.cz
Senátoři hnutí STAN napadli rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana z ­28.­prosince 2020 o vyhlášení voleb do Poslanecké sněmovny na 8. a 9. října 2021. Zdá se jim, že prezident vyhlásil volby příliš brzy.

Doc. JUDr. Zdeněk Koudelka, Ph.D.

14.January » ParlamentniListy.cz
Británie opustila Evropskou unii 31. 1. 2020, kdy pro Británii přestala být závazná bruselská migrační politika, společná zahraniční i bezpečnostní politika a různé byrokratické regulace mimo oblast společného trhu.

Úspěch britské státnosti

13.January » blog.idnes.cz
Británie opustila Evropskou unii 31. 1. 2020, kdy pro Británii přestala být závazná bruselská migrační politika, společná zahraniční i bezpečnostní politika a různé byrokratické regulace mimo oblast společného trhu.

Zdeněk Koudelka: Referendum o Evropské unii

13.January » Blogy aktuálně.cz
Z Evropské unie je možné vystoupit, což uznává samotná smlouva o Evropské unii. Je tedy správné v našem právním řádu upravit, jakým způsobem se tato možnost realizuje. Někteří to odmítají pod heslem „S Evropskou unií na věčné časy a nikdy jinak!“ ...

Jak opustit EU? Ústavní právník Koudelka sepsal návod

Podle právníka Zdeňka Koudelky (Trikolóra) je načase v českém právním řádu jasně stanovit, kterou konkrétní cestou jednou Česko bude moct opustit EU.

Zdeněk Koudelka: Neodpovědnost státního zastupitelství

9.January » Blogy aktuálně.cz
Ministerstvo spravedlnosti se omluvilo nezákonně stíhanému bývalému vrchnímu státnímu zástupci Liboru Grygárkovi a zaplatí mu náhradu škody 480 000 Kč. Přitom mu však nic neudělalo. Jde o systémovou chybu, kdy za protizákonné jednání státního zast...

Referendum o Evropské unii

8.January » blog.idnes.cz
Z Evropské unie je možné vystoupit, což uznává samotná smlouva o Evropské unii. Je tedy správné v našem právním řádu upravit, jakým způsobem se tato možnost realizuje.

Doc. JUDr. Zdeněk Koudelka, Ph.D.

8.January » ParlamentniListy.cz
Ministerstvo spravedlnosti se omluvilo nezákonně stíhanému bývalému vrchnímu státnímu zástupci Liboru Grygárkovi a zaplatí mu náhradu škody 480 000 Kč. Přitom mu však nic neudělalo.

Komentář: Výročí 20 let exekučního byznysu v Česku

8.January » Člověk v tísni
Jak se v Česku během posledních 20 letech měnil obchod s dluhy? Proč jsme si nechali ukrást spravedlnost v míře, která není obvyklá ani v rozvojových zemích?
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Zdeněk Koudelka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Koudelka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes