15
new stories - click to show

Ivo Králíček

Related to

Radní odvolali zástupce Změny a Zelených z městských firem

21.December » Hradecký deník
Po vypovězení koaliční smlouvy ze strany Změny pro Hradec a Zelených (ZPHZ), rozhodli tento týden hradečtí radní za ODS a hnutí ANO o odvolání tří jejich zástupců z městských firem.

ANO ztratilo v Hradci Králové dva posty, Změna uhájila náměstka

8.December » iDNES.cz
Hnutí ANO při pondělním jednání zastupitelů v Hradci Králové ztratilo post náměstkyně primátora Věry Pourové i zastupitele pro územní plán Jiřího Langera. Naopak návrh na odvolání opozičního náměstka Martina Hanouska (Změna a Zelení) neprošel.

Zastupitelé odvolali náměstkyni Hradce Králové Pourovou (ANO)

7.December » Seznam Zprávy
Zastupitelé Hradce Králové v pondělí odvolali z funkce náměstkyni primátora pro majetek Věru Pourovou (ANO). Ve funkci skončí 31. prosince 2020. Odvolání Pourové navrhl zastupitel Ivo Králíček (Změna pro Hradec).

Radní odvolali zástupce Změny a Zelených z městských firem

5.December » Hradecký deník
Po vypovězení koaliční smlouvy ze strany Změny pro Hradec a Zelených (ZPHZ), rozhodli tento týden hradečtí radní za ODS a hnutí ANO o odvolání tří jejich zástupců z městských firem.

Rozhodnuto. Předkupní právo na budovu ZŠ Sion město nevyužilo

6.November » Hradecký deník
Více než půl roku trvající politický spor o to, zda město využije předkupní právo na budovu ZŠ Sion v ulici Kleinerových, je u konce. Mezi hradeckými zastupiteli se nenašla většina, která by převod budovy odhlasovala.

Jeden hlas scházel, Hradec nevyužije předkupní právo na školu Sionu

4.November » iRegiony Impuls
Více než hodinu zastupitelé Hradce Králové probírali předkupní právo na darovanou budovu základní školy Sion. Náměstkyně primátora Věra Pourová ještě narychlo předložila návrh, aby město předkupní právo využilo. Opozice ji kritizovala. Návrh nepro...

Hradec se neshodl na odpovědi, darovanou budovu školy už zpět nezíská

2.November » iRegiony Impuls
Město Hradec Králové za půl roku nedokázalo odpovědět, jestli chce do své správy vrátit darovanou budovu soukromé základní školy Sion na Moravském Předměstí. Koaliční Zelení z toho viní náměstkyni Věru Pourovou z hnutí ANO, která měla zastupitelům...
Josef Cogan - politik za TOP09
TOP 09 - Pravicová politická strana
ODS - Politická strana

Tato informační stránka o Ivo Králíček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivo Králíček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes