František Krejča

Related to

Rozdělený divoký sever. České pohraničí mezi domobranou a čekáním na lepší časy

10.June » Romea.cz
10.6.2019 10:47 - Ze socialistického sídliště dnes zůstalo už jen pár ruin. Janov se stal symbolem sociálního vyloučení, ale také naděje, že pomohou sociální projekty a že se alespoň část domů podaří zachránit.

Rozdělený divoký sever. České pohraničí mezi domobranou a čekáním na lepší časy

9.June » HlidaciPes.org
Kdo mohl, už ze sídliště Janov v severočeském Litvínově dávno odešel. Zůstali jen ti, kdo už nemají, kam dál. Na první pohled ghetto, jedno z nejhorších na severu Čech. Právě tento region vybral HlídacíPes.org jako příklad hlubokého rozdělení česk...

První v Evropě. Čeští vědci a potápěči vytvořili 3D model zatopené Chýnovské jeskyně

11.May » iROZHLAS
Čeští potápěči a geodeii dokázali jako první v Evropě naskenovat zatopenou část jeskyně. Chýnovskou jeskyni na Táborsku natočili na video a poté z něj vytvořili její 3D model. Na centimetry tak zpřesnili mapu, která vznikla v 80. letech minulého s...

V Žižkově rodišti zkoumají neznámou středověkou studnu

15.April » Novinky.cz
Jihočeští archeologové po téměř sto letech znovu zkoumali objekt u Mikšova dvorce v Trocnově na Českobudějovicku. Tentokrát se v údajném rodišti Jana Žižky zaměřili na studnu, která je zde pravděpodobně od 14. století.

Studna, ze které možná pil Žižka, si tajemství ponechala

Trocnov - Ve středu ráno skrývala ještě hladina vody historické studny Mikšova dvorce odpovědi na řadu otázek. Archeologové z Jihočeského muzea, jeskyňáři ani hasiči zpočátku netušili, jak hluboká studna je.

Tato informační stránka o František Krejča zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Krejča" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes