15
new stories - click to show

Jindřiška Křivánková

Related to

Soubor Holektiv uvede dvě podzimní premiéry inspirované aktuálními společenskými tématy

5.October » Taneční aktuality
„Díky, čau!“ stojí na modré klíčence, kterou si jako cenný artefakt odnáším z letošní konference o spolupráci v kultuře Culture Get Together.

Týden s tancem

4.October » Opera PLUS
Premiéra Baletu ND, 4 + 4 dny v pohybu a říjnová premiéra souboru Holektiv, ohlédnutí za konferencemi Culture Get Together a Střed zájmu, pozvánky na Pražské křižovatky a benefiční gala v Brně, open call Centra choreografického rozvoje SE.S.TA i ohl…

Holektiv: Péče o naše prožitky a prostředí

2.October » Divadelní noviny
Tanečně divadelní soubor Holektiv uvede v říjnu a listopadu dva nové projekty, které spojuje téma péče.

Festival Nultý bod – Komunitní piknik radostí

Festival performativního umění Nultý bod svůj pohled opět zaměřil na osobitost, identitu a formy komunikace. V prostorách Divadla X10 a zejména pak karlínské ALTY, včetně její zahrady, rezonovala existenciální tematika, touha po sdílení, umění pro u…

Mezinárodní taneční film Když jemnost rozvine sílu otevírá otázku postavení mužů a žen v zábavním průmyslu

1.February » Taneční aktuality
Koncem roku 2021 uvedla vedoucí baletního souboru pařížské Opery Aurélie Dupont složený večer z děl Frederica Ashtona, Sharon Eyal a Václava Nižinského.

Týden s tancem

1.February » Opera PLUS
Taneční film Když jemnost rozvine sílu uvede A studio Rubín, představujeme novou taneční roadshow „Choreograf v ringu“, zveme do Studia ALTA nebo na blížící se festival Malá inventura. The post Týden s tancem appeared first on OperaPlus .

Když jemnost rozvine sílu

27.January » Divadelní noviny
Mezinárodní taneční film Když jemnost rozvine sílu otevírá otázku postavení mužů a žen v zábavním průmyslu.

Soubor My kluci, co spolu chodíme uvede v holešovické Skleněnce Hostinu

30.October » Taneční aktuality
Dílo s názvem Mass souboru Holektiv, v němž exceluje Jindřiška Křivánková s Evou Starou, má na první pohled takové „trendy“ téma.

Mass – Ti bez tváře a charakteru

29.October » Taneční aktuality
Dílo s názvem Mass souboru Holektiv, v němž exceluje Jindřiška Křivánková s Evou Starou, má na první pohled takové „trendy“ téma.

Nový Mass – Stará Eva

25.October » Opera PLUS
Jakkoliv je taneční kritika nevděčnou profesí, prosvitne tu a tam potěšující hřejivý paprsek. Když kritik shledá, že z hrachu, který naházel na stěnu, si některé kuličky v podlahových spárách našly místo k vyklíčení, vždycky to potěší. Minimálně tím…

Týden s tancem

12.October » Opera PLUS
Pozvánky na performativní event souboru Holektiv, doprovodné sympozium Signal Festivalu, nový projekt Veroniky Knytlové i blížící se přehlídku Dance Brno 2021. The post Týden s tancem appeared first on OperaPlus .

Tato informační stránka o Jindřiška Křivánková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jindřiška Křivánková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes