15
new stories - click to show

Hana Frejková

Related to

Z tiskových zpráv: Do Divadla Kampa se vrátí Instinkt, komorní psychologická studie rodičovství

6.February » i-divadlo.cz
Po roce a půl se v neděli 12. února do Divadla Kampa vrátí v obnovené premiéře komorní drama Instinkt o stinných stránkách rodičovství a důvěře v lidi i vlastní úsudek. Fascinující i znepokojivou hru skotské autorky Frances Poetové z roku 2018 předs…

Změna v repertoáru: Instinkt (Divadlo NaHraně)

9.January » i-divadlo.cz
Inscenace bude mít po pauze v uvádění obnovenou premiéru v únoru 2023 na stálé scéně Divadla Kampa. Za Jaroslavu Pokornou roli přebírá Hana Frejková.

Hodnocení uživatelů: Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ (Divadlo v Dlouhé) - 90 % [Dagmar]

3.January » i-divadlo.cz
Veselé a vtipné. Výborné herecké i pěvecké výkony. Jsem moc ráda, že divadlo tuto inscenaci opět uvádí. Viděla jsem už 2x. Doporučuji všem.

Zemřel Ivo Kubečka

16.December » Divadelní noviny
(9. 4. 1945 Petřvald – 15. 12. 2022 Praha) Herec, za svou kariéru vystřídal řadu divadel v Čechách i na Moravě (Ostrava, Zlín, Šumperk, Jihlava, Olomouc, Brno), od roku 1992 byl v angažmá v pražském Divadle pod Palmovkou.

Jen tak cestou z divadla (No. 32)

6.November » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Podívejte! Takhle bude vypadat naše směřování... Byla jsem na premiéře filmu Běžná selhání. Jsou na něj jsou rozporuplné reakce, a tak jsem si řekla, že...

Jen tak cestou z divadla (No. 31)

30.October » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Minulý víkend jsem byla na představení studentů z Přírodní školy na nádraží Praha-Bubny v Památníku ticha.

Hodnocení uživatelů: Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ (Divadlo v Dlouhé) - 80 % [Nickmik]

23.September » i-divadlo.cz
Vtipný text hry střídal v rychlém tempu humor písňových textů. Hrálo a zpívalo se s radostí a od podlahy. Velmi osvěžující hudební komedie.

Tato informační stránka o Hana Frejková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Frejková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes