15
new stories - click to show

Hana Frejková

Related to

Jidiš písně rozezněly komunitní centrum Na půdě

20.November » Prachatice
Další zajímavou součástí projektu Vzpomínka pro lidskost byl koncert Hany Frejkové – Jidiš VE TŘECH. Ten se odehrál v půdních prostorách KreBul, o.p.s.

Host: Hana Frejková, herečka a zpěvačka a autorka knihy Divný kořeny

3.July » ČRo 2 - Praha
Jak důležité pro ni bylo najít své kořeny? Kdy jí vstoupila do života židovská muzika? A co je krásné na herectví? Moderuje Tereza Boučková.

Jen tak cestou z divadla (No. 33)

Od čtenáře -- Být u toho, když se to děje, je významné... O divadelní festivalu Od svědectví k podobenství, který se konal 6. června v Památníku ticha na nádraží Praha-Bubny.

Herečka, zpěvačka a autorka reflexivní knihy Divný kořeny. Hana Frejková na Classic Praha

5.April » Classic Praha
Dalším hostem Ivana Dlaska v pořadu Z archivu osobností bude česká herečka a zpěvačka německo-židovského původu Hana Frejková, rozená Hannah Elizabeth.

Z tiskových zpráv: Do Divadla Kampa se vrátí Instinkt, komorní psychologická studie rodičovství

6.February » i-divadlo.cz
Po roce a půl se v neděli 12. února do Divadla Kampa vrátí v obnovené premiéře komorní drama Instinkt o stinných stránkách rodičovství a důvěře v lidi i vlastní úsudek. Fascinující i znepokojivou hru skotské autorky Frances Poetové z roku 2018 předs…

Změna v repertoáru: Instinkt (Divadlo NaHraně)

9.January » i-divadlo.cz
Inscenace bude mít po pauze v uvádění obnovenou premiéru v únoru 2023 na stálé scéně Divadla Kampa. Za Jaroslavu Pokornou roli přebírá Hana Frejková.

Hodnocení uživatelů: Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ (Divadlo v Dlouhé) - 90 % [Dagmar]

3.January » i-divadlo.cz
Veselé a vtipné. Výborné herecké i pěvecké výkony. Jsem moc ráda, že divadlo tuto inscenaci opět uvádí. Viděla jsem už 2x. Doporučuji všem.

Tato informační stránka o Hana Frejková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Frejková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes