15
new stories - click to show

Alexej Krivoručko

Related to

Strašný sen NATO? Nový ruský tank T-14 dokončuje státní zkoušky

Sputniku se podařilo zjistit, kdy má nejnovější ruský tank T-14 na platformě Armata dokončit státní zkoušky. Jak řekl zdroj agentury, hotovo má být v první polovině roku 2022.

Putin promluvil o úspěšných testech komplexu S-500

Testy protiletadlových raketových systémů S-500 jsou úspěšně dokončovány, řekl Vladimir Putin v rámci zahájení série porad s vedením ministerstva obrany a zástupci podniků obranného průmyslu v Soči.

Další tanky T-90M pro ruskou armádu. T-14 Armata až v roce 2023

Ruská společnost Uralvagonzavod (UVZ; součást Rostec) informovala o dodávce dalších tanků T-90M „Poryv-3“ ruské armádě. Naopak vývoj tanku T-14 Armata skončí až v roce 2022. Ruská armáda ...

Ruský tank Armata získal povolení k exportu

Nový ruský tank Armata získal exportní pas a v nejbližší době má být prezentován v zahraničí, sdělila Sputniku tisková služba agentury Rosoboronexport.

Hypersonické novinky (6)

3.February » ArmádníNoviny.cz
Dnes představíme architekturu vesmírných protihypersonických senzorů Spojených států a další dva testy ruské hypersonické střely Zirkon 3M22.

Šest mocných Rusů z Putinova okolí je na „černém“ seznamu EU. Začaly platit unijní sankce za otravu Navalného

15.October » Deník N
Šéf ruské tajné služby Bortnikov, bývalý premiér v Jelcinově vládě, dlouholetý šéf Rosatomu a stávající člen vedení Putinovy administrativy Kirijenko, šéf kremelské vnitřní politiky Jarin, dva náměstci ministra obrany Krivoručko a Popov a Putinův ...

Pentagon informoval o testech prototypů hypersonické střely s plochou dráhou letu

Agentura Ministerstva obrany USA pro pokročilé výzkumné projekty (DARPA) informovala o úspěšném ukončení jedné z fází testování dvou prototypů hypersonické střely s plochou dráhou letu koncepce Hypersonic Air-breathing Weapon Concept (HAWC).

„Vzbuzuje hrůzu.“ Média informují o nové éře po nástupu systému S-500

17.July » MegaZprávy.cz
Egyptské noviny Sasapost píší o nástupu nové éry ruské nadvlády na trhu se zbraněmi s příchodem protiletadlových raketových systémů S-500. Noviny uvádějí, že systém dokáže zasáhnout deset balistických raket současně, i kdyby jejich rychlost byla 1...

Ruský generál promluvil o možnostech systému S-500

8.July » AC24.cz
Do výzbroje ruských protiletadlových raketových vojsk se již dostávají perspektivní mobilní raketové komplexy S-350 Viťaz a plánují se dodávky S-500 Prometheus. (Foto: Ministry of Defence of the Russian Federation)

Rusko zahájilo stavbu kradmého strategického bombardéru

26.May » Novinky.cz
Rusko zahájilo stavbu prvního prototypu strategického bombardéru PAK DA, který bude jako první v Rusku využívat technologií stealth, ztěžující zachycení radary. V úterý o tom informovala agentura TASS s odvoláním na dva své zdroje.

Rusko staví prototyp nového strategického bombardéru

26.May » EuroZprávy.cz
Rusko zahájilo výrobu prvního prototypu nového strategického bombardéru s označení PAK DA, který bude vybavený technologií stealth, ztěžující zachycení radary. Napsala to dnes agentura TASS s odvoláním na dva zdroje z obranného průmyslu.

Ruská stíhačka páté generace prochází dalšími testy. Létá bez pomoci pilota

18.May » AC24.cz
Nejmodernější ruská stíhačka páté generace Su-57 prochází testy bezpilotního řízení. Informoval o tom zdroj Sputniku v obranném průmyslu Ruské federace. (Foto: Youtube)
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Alexej Krivoručko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexej Krivoručko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes