15
new stories - click to show

František Křižík

Related to

Industriální stezka

11.January » Informuji.cz
Vydejte se po stopách historie areálu DEPO2015! Industriální stezka... | Plzeň - (2021-01-01 10:00:00 - 2022-12-31 00:00:00)

Industriální stezka

8.January » Turistika.cz
Vydejte se po stopách historie areálu DEPO2015! Industriální stezka poutavě a v souvislostech přibližuje architekturu, významné podniky a události areálu DEPO2015. Průvodcem vám bude například cukrovarnický odborník Hugo Jelínek, strojní inženýr…

02.11.2020 - Mladík kradl potraviny a alkohol

25.December » Tábor
Krátce po 20. hodině byla hlídka městské policie přivolána do prodejny Billa na náměstí Františka Křižíka. Potraviny a alkohol si tam nezákonným způsobem pokusil opatřit dvaadvacetiletý mladík.

Praha a tramvaje

20.December » blog.idnes.cz
Příští rok to bude již 130 let, kdy byl v Praze zahájen provoz tramvají. Do té doby jezdily v Praze pouze vozy tažené koňmi, tzv. koňky.

Křiľíkova fontána po letech oľívá příběhem jejího tvůrce

8.December » Divadlo.cz
Křižíkova fontána po letech ožívá příběhem jejího tvůrce. Původní české představení pod širým nebem přináší unikátní koncept živelné show, která kombinuje

Školy v době koronavirové: Termokamera u vstupu a rozdělení na skupiny

7.December » CNN Prima NEWS
Studenti středních škol se v pondělí mohou vrátit do lavic. Své brány otevřelo i Gymnázium Františka Křižíka v Plzni, kde jsou studenti rozděleni do dvou skupin a termokamera u vstupu odhalí každého se zvýšenou teplotou. Podle ředitelky gymnázia Š...

Plzeňská škola instaluje do nástěnek čističky. Chrání děti před covidem

23.November » Seznam Zprávy
Plzeňská škola se snaží bojovat s šířením koronaviru pomocí čističek vzduchu. Několik desítek jich nyní umisťuje do tříd, kde jsou zabudované do magnetických nástěnek. Kupuje je z vlastního rozpočtu.

Úžasné životy: František Křižík podle architekta Patrika Kotase

8.November » ČRo 2 - Praha
Vynálezce, inženýra a podnikatele Františka Křižíka spojuje se současným českým architektem Patrikem Kotasem příběh pražských tramvají.

Škoda Auto: Od kola po elektroauto

3.November » Abicko.cz
Nové ábíčko je tentokrát hodně o autech. Škoda Auto totiž slaví 125 let a my jsme pro vás připravili spoustu zajímavostí z bohaté historie i současnosti automobilky z Mladé Boleslavi. Dnes jsou v kurzu elektroauta, ale víte, že vůbec první hybridn...

02.11.2020 - Mladík kradl potraviny a alkohol

3.November » Tábor
Krátce po 20. hodině byla hlídka městské policie přivolána do prodejny Billa na náměstí Františka Křižíka. Potraviny a alkohol si tam nezákonným způsobem pokusil opatřit dvaadvacetiletý mladík.

Studentům Gymnázia F. Křižíka se bude v učebnách lépe dýchat

15.October » prvnizpravy.cz
Město Plzeň získá dotaci ve výši 12,2 milionu korun na zlepšení kvality ovzduší v učebnách na Gymnáziu Františka Křižíka.

Studentům gymnázia se zlepší vzduch v učebnách

13.October » Plzeň.cz
Město Plzeň získá dotaci ve výši 12,2 milionu korun na zlepšení kvality ovzduší v učebnách na Gymnáziu Františka Křižíka. Finanční podpora bude poskytnuta z Operačního programu Životní prostředí v rámci 121. výzvy ministerstva životního prostředí....

Tato informační stránka o František Křižík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Křižík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes