15
new stories - click to show

Petr Kubias

Related to

Petr Kubias: „Podařilo se uspořádat mistrovství na mimořádně vysoké úrovni.“

19.August » RoadCycling.cz
Týden před republikovým šampionátem dospělých se v Plzni a okolí uskutečnilo Mistrovství České republiky v silniční cyklistice mládeže. Organizaci si vzali na starosti v Roman Kreuziger Cycling Academy a pustili se do příprav ve velkolepém stylu. ...

Mistrovství České republiky v silniční cyklistice mládeže bude mít parametry šampionátu dospělých!

23.July » RoadCycling.cz
Pořadatelé z Roman Kreuziger Cycling Academy přijali letos odpovědnost za uspořádání republikového šampionátu mládežnických kategorií. A jelikož mají zkušenosti z uspořádání mistrovství republiky dospělých v roce 2018 a poněvadž jsou přesvědčeni, ...

Vše si sedá, chceme být vidět, tvrdí šéf Kreuzigerovy akademie

13.June » iDNES.cz
Za necelý měsíc konečně začnou závodit naostro. Zeleno-černé trikoty Kreuzigerovy akademie se naplno chystají na svou třetí sezonu, vstoupí do ní první červencový víkend v rámci silničního Českého poháru v Olomouci.

Petr Kubias: „Jsme na dobré cestě uspořádat už v příštím roce etapový závod s mezinárodní účastí.“

3.July » RoadCycling.cz
Oslovili jsme generálního manažera týmu Roman Kreuziger Cycling Academy, abychom zjistili, jak jsou připraveni na 8. a 9. díl Techniserv Cupu 2019, jak se daří projektu RKCA a jaké mají plány do dalších let.

Junioři excelovali na 32. LVM Saarland Trofeo

24.June » RoadCycling.cz
Na start dalšího závodu ze seriálu světového poháru Nation’s cup se postavil reprezentační výběr juniorů ve složení Pavel Bittner, Mathias Vacek, Jakub Ťoupalík, Jakub Hník, Filip Řeha a Martin Volf. Závodníci o sobě dali vědět, když vybojovali ce...

Akademie Romana Kreuzigera sní o dalším Čechovi ve World Tour

15.March » RoadCycling.cz
Cyklistická akademie Romana Kreuzigera vstoupila do druhé sezóny. A v půlce března oslavila rok od svého vzniku. „Nový jezdec World Tour? Ano, je to náš sen. Ale cesta k tomu je dlouhá,“ říká Petr Kubias, šéf týmu.

Jsme na dobré cestě, říká Kreuziger. Na mysli má akademii i své ambice

14.February » Deník.cz
Pečlivě si prohlížel týmové dresy a poté Roman Kreuziger detailně probíral možné úpravy střihu. Ne kvůli sobě.

Druhá sezóna pro akademiky Romana Kreuzigera

6.February » RoadCycling.cz
Nejlepší český silničář Roman Kreuziger odpočítává poslední dny před startem sezóny na španělské Valencianě. A závodníci z jeho akademie jsou zatím v ostré přípravě. Na přelomu ledna a února absolvovali “sněhové” soustředění na Zadově.

Tato informační stránka o Petr Kubias zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Kubias" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes