Jan Květ

Vztahuje se k

Předsedkyně Akademie věd se zúčastnila oslav sametové revoluce

17.listopadu » Akademie věd ČR
Před devětadvaceti lety skončila komunistická diktatura. Mezinárodní den studenstva a boje studentů za svobodu si připomněla i Akademie věd ČR. Její předsedkyně Eva Zažímalová nejprve na zámku v Lužanech předala ocenění Josefa Hlávky a 17. ...

Na univerzitě pokřtili knihu o Karlu Benešovi

4.března » Budějcká Drbna
Ve středu 28. února se na Jihočeské univerzitě uskutečnil slavnostní křest knihy Apologia pro vita mea (Omluva mého života) o životě a díle předního českého biologa a teologa Karla Beneše, rodáka z jihočeských Prachatic.

Česká Učená společnost ocenila za přínos vědě osmnáct vědců i studentů

15.května » Týden.cz
Osmnáct vědců, pedagogů i studentů ocenila Učená společnost České republiky za rozvoj vědy, výsledky jejich práce či podporu zájmu o výzkum. Ocenění si převzali v pražském Karolinu.

Sama proti všem. Žena bojuje za alej, kterou protne cesta

18.srpna » iDNES.cz
Lidé z Dolní Lhoty na Jindřichohradecku roky vyhlížejí obchvat své obce. Místní se na něj těší, stejně jako řidiči, kteří nyní musí jezdit přes malou ves. Jen Marie Ernestová má problém - kvůli cestě padnou staré stromy v aleji. Další články k tém...

Sama proti všem. Žena bojuje za alej, kterou protne cesta

18.srpna » iRegiony Impuls
Lidé z Dolní Lhoty na Jindřichohradecku roky vyhlížejí obchvat své obce. Místní se na něj těší, stejně jako řidiči, kteří nyní musí jezdit přes malou ves. Jen Marie Ernestová má problém - kvůli cestě padnou staré stromy v aleji.
Miloš Táborský - Významný český kardiolog
Josef Táborský - politik - ČSSD
Gustáv Husák - 8. prezident Československa
ODS - Politická strana
Karel Schwarzenberg - Politik a předseda TOP 09

Tato informační stránka o Jan Květ zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Květ" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes