15
new stories - click to show

Jitka Lukešová

Related to

Čtvrteční Noční linka: Co si dáváte rádi o víkendu na oběd?

16.March » ČRo Region
Vaří se u vás na nedělní oběd stále něco tradičního, na co se všichni těšíte? Je to tolik u nás všude oblíbený řízek? A peče se také o víkendu nějaký koláč nebo bábovka?

Pondělní Noční linka: Sbíráte věci z minulosti?

13.March » ČRo Region
Sbíráte a hledáte věci, které nám dokumentují zašlé časy a dobu dávno minulou? Jaké jsou vaše úlovky a poklady? A kde po předmětech z doby minulé pátráte?

Páteční Noční linka: Váš osvědčený a zaručený životabudič

3.March » ČRo Region
Co vám spolehlivě pomáhá, když se cítíte po zimním období unaveni? Co nastartuje váš organizmus a doslova vás dokáže probudit na jaře k životu?

Nedělní Noční linka: Co jste jako děti nesnášeli?

12.February » ČRo Region
Co vám ve vašem dětství vadilo? Že musíte dojídat oběd a nelze se dříve zvednout od stolu? Že musíte sníst nenáviděnou zeleninu, která zůstala na dně talíře od polévky?

Čtvrteční Noční linka: Jste pořádní a víte, kde máte důležité dokumenty?

9.February » ČRo Region
Jdete najisto, když chcete vyměnit žárovku nebo musíte přemýšlet, do kterého šuplíku sáhnout? Víte vždycky, kde máte svoje brýle nebo klíče?

Páteční Noční linka: Tradice a zvyky vašeho kraje

3.February » ČRo Region
V čem je podle vás váš kraj výjimečný a jaké tradice se u vás udržují? Na co jste hrdí a čím se můžete pochlubit? Jaké tradice a zvyky jsou u vás třeba v tomto období?

Nedělní Noční linka: Co jsme po kom podědili?

29.January » ČRo Region
Máte modré oči po babičce nebo hnědé po tatínkovi? A vztekáte se také jaké váš tatínek? A co různé sklony k nemocem? Víte, co je vaší rodinnou zátěží a na co si dát pozor?

Středeční Noční linka: Lenost

25.January » ČRo Region
Co vám říká lenost? Lenošíte rádi často, nebo alespoň občas? Přezdíváte lenošení odpočinek? Když lenošíte, máte pocit ztraceného a promarněného času?

Pondělní Noční linka: Umíme naslouchat druhým?

23.January » ČRo Region
Umíte naslouchat svým blízkým, svým dětem či svým přátelům? A umíte naslouchat i těm, kteří jsou pro vás vlastně cizí, ale potřebují si popovídat?

Nedělní Noční linka: Moje největší životní výhra

8.January » ČRo Region
Soutěživost je pojem, se kterým se setkáváme už od dětských her. Proč tolik toužíme soutěžit a vyhrávat? Existuje zdravá soutěživost?

Středeční Noční linka: Umění přijímat změny a nové věci

4.January » ČRo Region
Umíte přijímat nové věci? Umíte přijímat změny, které se týkají vašeho života, práce, vztahů? Je to pro vás těžké, či se změně podřídíte jako mávnutím kouzelného proutku?

Nedělní Noční linka: Jsou svátky

25.December » ČRo Region
Jaké jsou pro vás letošní Vánoce? Jak je prožíváte a vnímáte? Těšíte se z dárků, které jste objevili pod vánočním stromem? Dostali jste o Vánocích něco, co se nedá koupit?
Mario Vargas Llosa - Peruánský romanopisec a esejista
Václav Žmolík - Český novinář
Dana Syslová - Česká herečka

Tato informační stránka o Jitka Lukešová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jitka Lukešová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes