15
new stories - click to show

Stella Májová

Related to

Smutný život Stelly Májové: Hvězdná kariéra byla vykoupena šíleným trápením

20.December » Kafe.cz
Její jméno mezi diváky velmi známé není, role, které ztvárnila, však ano. Stella Májová patřila svého času k nejobsazovanějším herečkám a její kariéra strmě stoupala. Jak se jí ale dařilo v profesním životě, stejnou úměrou trpěla v tom osobním.

Smutný život Stelly Májové: Hvězdná kariéra byla vykoupena šíleným trápením

12.December » Šíp
Její jméno mezi diváky velmi známé není, role, které ztvárnila, však ano. Stella Májová patřila svého času k nejobsazovanějším herečkám a její kariéra strmě stoupala. Jak se jí ale dařilo v profesním životě, stejnou úměrou trpěla v tom osobním.

Stella Májová: Snoubenec zemřel, rozvedla se a pravou lásku našla v 67

11.December » Dáma.cz
Její kariéru odstartoval film Příklady táhnou, televizní diváci si ji ale asi nejvíce pamatují coby Zpěvanku v pohádce Byl jednou jeden král. Stella Májová měla rušný život a na naplnění životní ...

Před 40 lety odešel Jan Werich (†75): Bez něj by nebyla Bohdalka! Rozhodoval se mezi ní a...

31.October » Blesk.cz
Právě dnes uplyne 40 let od smrti Jana Wericha (†75), klíčové osobnosti naší kultury. Odstartoval dokonce i úspěšnou kariéru Jiřiny Bohdalové (89)!

Bagárová investovala do zdraví svého dítěte, sklidila ošklivou kritiku fanoušků

12.October » Kafe.cz
Monika Bagárová si svou dcerku Rumiu hýčká, a jelikož zpěvačka nechce nic v péči o holčičku podcenit, rozhodla se pro netradiční investici.

Pestrý život pohádkové Zpěvanky (✝86): Smrt mladého snoubence, rozvod i láska v USA

26.July » Super.cz
„Stella“ znamená v překladu hvězda, ale Stella Májová (19. 7. 1923 – 5. 11. 2009) na filmovém nebi příliš nezazářila. Hrála sice po boku proslulých prvorepublikových kolegů Nataši Gollové (✝76) či Oldřicha Nového (✝83), ale jejich slávy nedosáhla....

Stella Májová: Své akty sama odtajnila na sklonku života, kdy také zbohatla

19.July » Kafe.cz
Herečka Stella Májová (†86) zemřela v zapomnění, ale na poli filmu a divadla za sebou nechala nespočet stop. Role bohaté tetičky z Ameriky jí byla šitá na míru.

Hana Vítová: Hvězda stříbrného plátna musela přežít sebevraždu dcery

24.January » Blesk pro ženy.cz
Kráska s melancholickým výrazem, modrýma očima a černými vlasy lámala za první republiky jedno mužské srdce za druhým. Byla nejen nádherná žena, ale taky výborná herečka s velkou inteligencí, která toužila po velkých rolích. Tichá, elegantní a tal...

O nevinnost přišla v pohádce. Dvorská poprvé políbila muže při natáčení

26.December » iDNES.cz
Maruška je krásná a chytrá, Zpěvanka vždy a všude zpívá a Drahomíra se nejraději zdobí nádhernými šperky. Všechny jsou princeznami a s tvářemi Mileny Dvorské, Stelly Májové a Ireny Kačírkové je miloval nejen jejich tatínek král Já 1., ale i všichn...

Nejmoudřejší věděla, že sůl je nad zlato. Pohár hořkosti si ale vypily všechny tři. Tajnosti slavných

25.December » KrajskeListy.cz
Jedna z nejslavnějších českých pohádek Byl jednou jeden král… byla doslova pronásledována prokletím princezen. Milena Dvorská, Stella Májová a Irena Kačírková by mohly soutěžit, ke které z nich se osud zachoval víc macešsky.

Česká komedie Muži v naději: Kerekes a Macháček při natáčení milostných scén zničili dvě křesla

6.November » Lifee.cz
Muži v naději je film Jiřího Vejdělka, který volně odkazuje k předchozímu Vejdělkovu filmu Ženy v pokušení. V tomto filmu se však řeší otázka, zda může být nevěra základem šťastného manželství? Šarmantní bonviván Rudolf je o tom přesvědčen.

Bratr slavného herce Moučky: Estébák, který se podílel na vraždě Horákové

6.November » Lifee.cz
Herec Jaroslav Moučka, legendární představitel lidových hrdinů, který tíhl ke komediantství. Jeho starší bratr Milan, vyšetřovatel StB, který uznával bezbřehé násilí. Zvláštní byl osud dvou sourozenců, kteří se později už téměř nestýkali.
Světla Svozilová - Česká herečka

Tato informační stránka o Stella Májová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stella Májová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes