15
new stories - click to show

Paul Martin

Related to

Ten střet zájmů, kde se to zastaví

21.June » Nová republika
Jiří Jírovec 21. 6. 2020 Je to dobré pro nás, pro Čechy? Jan Werich chodil za války v NY k zubaři. Ten byl z vývoje ustrašený a na každou zprávu reagoval otázkou: Je to dobré pro nás pro Židy? Takže: Je vlnobití, které jsme vyvolali v EU kolem Bab...

Kosmické peníze za kosmické lety. Kolik USA zaplatily Rusku za mise ve vesmíru?

Kolem čtyř miliard dolarů – takovou částku musel zaplatit americký Národní úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA) svým ruským protějškům, aby mohl poslat astronauty do vesmíru. Vyplývá to ze zprávy vedoucího inspektora NASA Paula Martina.

Sharks mají těsno pod platovým stropem. Kdo půjde z kola ven?

25.June » NHL.cz
Velmi nepříjemné starosti má v těchto dnech generální manažer San Jose Doug Wilson. Jeho mužstvo příliš nepotěšily novinky ohledně platového stropu, navíc když Sharks potřebují podepsat ještě některé své klíčové hráče.

NASA měla vyhledávat nebezpečné asteroidy. Selhala při tom

1.November » start-up.cz
Roku 2005 dostala americká vesmírná agentura NASA od Kongresu úkol vyvinout program, který by měl odhalit 90 procent asteroidů větších 140 metrů v blízkosti Země. Mělo by to být hotové do roku 2020. Podle zprávy generálního inspektora Paula Martin...

Tato informační stránka o Paul Martin zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Paul Martin" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes