15
new stories - click to show

Aleš Mergental

Related to

Velehradští skauti přinesli na lískové větvi prastarou vlajku

7.July » idobryden.cz
V rámci 100 let ustanovení státní vlajky přinesli během Modlitby za vlast skauti-rádci ze základny Velehrad-Modrá prastarou vlajku na lískové větvi, kterou si předávají z generace na generaci.

Na Uherskohradišťsku slavili příchod věrozvěstů. Účast museli omezit

5.July » tn.cz
Oslavy příchodu Cyrila a Metoděje se i letos uskutečnily na Velehradu na Uherskohradišťsku. Tradiční národní pouť ale proběhla ve výrazně jiné podobě, než bývá zvykem. Místo desítek tisíc lidí se hlavní části, Slavnostní poutní mše, mohla zúčastni...

Výjimečné slavnosti: na Velehradě byl letos jen zlomek poutníků

5.July » Seznam Zprávy
Letošní cyrilometodějské slavnosti na Velehradě na Uherskohradišťsku byly výjimečné zejména kvůli nucenému omezení počtu návštěvníků kvůli epidemii koronaviru.

Rybníkářství podle věrozvěstů i na Velehradě

Nové terénní úpravy v okolí Velehradu odpovídají moderním trendům v ekologii a hospodaření s vodou. Zároveň jsou ale v souladu s nejstaršími tradicemi. Dokládají to archeologické nálezy.

Na cyrilometodějské slavnosti na Velehradě letos budou nutné místenky

11.June » iDNES.cz
Letošní cyrilometodějské slavnosti na Velehradě, které pravidelně přilákají přes 40 tisíc lidí, se uskuteční 4. a 5. července v omezeném režimu. Většina návštěvníků je prožije doma prostřednictvím online přenosu. Osobně se zúčastní pouze stovky li...

Na Velehrad se letos dostanete jen s místenkou

10.June » idobryden.cz
Ve dnech 4. a 5. července ožívá Velehrad tradičními cyrilometodějskými oslavami, kterých se každoročně účastní na 30 tisíc lidí. To je letos nemožné, přesto Dny lidí dobré vůle budou.

Dny lidí dobré vůle ve Velehradě budou, ale bez davů

5.June » Novinky.cz
Tradiční cyrilometodějské slavnosti chystají i přes značná omezení organizátoři Dnů lidí dobré vůle ve Velehradě na Slovácku. Pro věřící jde však o dobrou zprávu jen zčásti. Drtivá většina z nich se totiž na Velehrad vůbec nedostane.

Na Velehrad se letos dostanete jen s místenkou

5.June » cirkev.cz
Ve dnech 4. a 5. července ožívá Velehrad tradičními cyrilometodějskými oslavami, kterých se každoročně účastní na 30 tisíc lidí. To je letos nemožné, přesto Dny lidí dobré vůle budou. I když v omezeném režimu – pouze s místenkou jak na benefiční k...

S letošními Dny lidí dobré vůle pořadatelé nadále počítají

30.April » Seznam Zprávy
Pořadatelé nadále počítají s tím, že se letošní Dny lidí dobré vůle ve Velehradě na Uherskohradišťsku uskuteční. Pracují ale s variantou, že se jich bude moci zúčastnit jen omezený počet lidí.

Velehradský kvíz oživil karanténu, vyhrál Patrik Rozbroj

20.April » idobryden.cz
S originální zábavou během nouzového stavu přišel Aleš Mergental, starosta Velehradu. Vymyslel devítidenní Velehradský kvíz, který motivoval obyvatele napříč všemi generacemi k hledání odpovědí na 27 otázek ze života a historie obce.

Podpořme se navzájem, vyzývá Slovácko. Mobilizuje patriotismus i podporu pro tradiční výrobce

6.April » Novinky.cz
Slovácko vyhlásilo svou virtuální oslavu. Chce podpořit sounáležitost v době karantény i své farmáře, sadaře či lidové umělkyně.

Stezku z Velehradu do Salaše poničil sesuv, oprava je zatím v nedohlednu

12.March » idobryden.cz
Oblíbená cyklostezka z Velehradu na Salaš čelí kritice kolařů! Její povrch totiž v úseku od poutního místa k autokempu připomíná vzbouřené moře, v některých místech „jen“ čelo indiánské stařeny. Na vině nejsou kořeny stromů, ale svážné území.

Tato informační stránka o Aleš Mergental zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleš Mergental" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes