15
new stories - click to show

Bronislav Šabršula

Related to

Policie: Lidé berou nařízení vlády na lehkou váhu

15.October » idobryden.cz
Koronavirová chobotnice roztahuje chapadla, počet nakažených raketově roste. I když u většiny nemocných má covid-19 lehký průběh, přibývá hospitalizovaných pacientů. Na lůžkách Uherskohradišťská nemocnice jich leží už 62.

Mnozí obyvatelé Hradiště zneužívají v souvislosti s COVID-19 záchranku

6.October » Zlin.cz
Krizový štáb ORP Uherské Hradiště zasedl v souladu se zákonem v první den nouzového stavu, který vyhlásila Vláda ČR pro území celé České republiky od 5. října na dobu 30 dnů, přičemž současně do 18.

V konírně se vařil pervitin. Při zátahu tekla krev

20.February » idobryden.cz
Kriminálka rozbila varnu pervitinu v bývalé konírně na hradišťském sídlišti Východ! Ostříleného recidivistu zadrželi přímo u kahanu, v poslední fázi výroby. Zásahovka do objektu vtrhla v nočních hodinách, „chemik“ neměl šanci.

Kriminalita klesá, ale stupňuje se násilí u dětí

18.February » idobryden.cz
Kriminalita na Slovácku prudce klesá, meziročně spadla o třináct procent! Počet trestných činů za rok 2018 se zastavil na čísle 1 388, což je o dvě stovky méně než před rokem. Jejich objasněnost naopak stoupla na 72,55 procent, což z Uherskohradiš...

Tato informační stránka o Bronislav Šabršula zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bronislav Šabršula" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes