15
new stories - click to show

Miloš Mička

Related to

Žádné bivakování ve městě. Moravská Třebová chce vytlačit bezdomovce

9.December » ČRo Pardubice
Moravská Třebová na Svitavsku chce hlavně kvůli bezdomovcům zakázat bivakování a táboření ve městě. Městská policie by měla možnost lidi z veřejných míst vykázat.

Moravská Třebová chce zakázat bivakování a táboření ve městě

8.December » Seznam Zprávy
Moravská Třebová na Svitavsku chce hlavně kvůli bezdomovcům zakázat bivakování a táboření ve městě. Městská policie by měla možnost lidi z veřejných míst vykázat.

Starosta vyzývá k zodpovědnému přístupu

20.October » Moravská Třebová
Milí Třebováci, opět se nacházíme v nouzovém stavu, který nás díky preventivním opatřením v mnohém omezuje. Respektujme a dodržujme veškerá opatření a zásady hygieny, omezme pohyb na veřejnosti na dobu nezbytně nutnou. Věřím, že společně opět vše ...

Cenu města za rok 2019 získal Alois Bílek

17.September » Moravská Třebová
Ve čtvrtek 10. září proběhlo ve dvoraně muzea slavnostní předání Ceny města za rok 2019. Z rukou starosty města Miloše Mičky ji převzal sportovec, učitel a taneční mistr Alois Bílek, který je ve věku 86 let stále aktivní ve sportu i tanci.

Vize a škrtance. Do výměny starosty Moravské Třebové hodil vidle koronavirus

5.June » ČRo Pardubice
Začátkem letošního roku přišel o funkci Tomáš Kolkop. I když tvrdil, že je nový a snažil se, zastupitelé ho z čela města odvolali. Dnešní starosta Miloš Mička už tenkrát provizorně převzal vedení.

Zveme na veřejné projednání územní studie Jihozápad

Studie zástavby počítá se vznikem 4-6 bytových domů a 120 rodinných a řadových rodinných domů, spolu se zelení a potřebnou infrastrukturou nedaleko ulic Svitavská a Dr. Janského. Součástí studie je také obchodní centrum s komplexem služeb. Setkání...

Supermarket místo půdy, Moravská Třebová chce vystavět obchodní centrum

31.May » iRegiony Impuls
Bezmála o sto lidí ročně klesá počet obyvatel v Moravské Třebové. Město chce úbytku čelit výstavbou nové čtvrti u výjezdu na Svitavy naproti průmyslové zóně, kde by mohlo žít v budoucnu až osm set lidí. Prvním krokem má být stavba nového obchodníh...

Starosta děkuje za zodpovědný přístup a solidaritu během nouzového stavu

Milí Třebováci, v poslední době se musíme všichni vyrovnávat s nelehkým obdobím, které naše město v novodobé historii ještě nezažilo. Řešení této situace ale není jen o jednotlivcích, nýbrž o přístupu nás všech, kteří zde žijeme.

Spouštíme hlasování v participativním rozpočtu 2020

Na jednání zastupitelstva města v pondělí 4. května zastupitelé zvolili veřejnou volbou nového starostu města, kterým se stal dosavadní místostarosta Miloš Mička. Do pozice uvolněného místostarosty byl zvolen Petr Frajvald. Neuvolněnou místostaros...

Moravská Třebová má po dvou měsících starostu, vrací se po 18 letech

6.May » iDNES.cz
Moravská Třebová má po dvou měsících a šestnácti dnech opět starostu. V únoru odvolaného Tomáše Kolkopa (Srdcem Třebováci) nahradil Miloš Mička (Změna pro Třebovou).

Moravská Třebová má po dvou měsících staronového starostu. Vrací se po 18 letech

Moravská Třebová má po dvou měsících a šestnácti dnech opět starostu. V únoru odvolaného Tomáše Kolkopa (Srdcem Třebováci) nahradil Miloš Mička (Změna pro Třebovou).
Radko Martínek - politik ČSSD, hejtman Pardubického kraje
Leopold König - Český cyklista
Ondřej Moravec - Český reprezentant v biatlonu
Tenis - Míčová hra, tzv. bílý sport
Petra Kvitová - Česká tenistka
ODS - Politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Miloš Mička zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Mička" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes