Kate Middletonová

Related to

Ukňouraná Meghan rozzuřila Brity: Tohle neměla dělat!

12:25 » Aha!
Ačkoliv vévodkyni ze Sussexu její manžel obhajuje a brání, sympatie Britů si bývalá americká herečka pravděpodobně už nezíská. Má totiž na svých bedrech něco, co jí nejsou schopní odpustit.

Vévodkyně Kate a STRACH: Rodina se netají obavami!

14.October » stars24.cz
Vévodkyně Kate Middletonová občas dělá své rodině velké starosti, především její matka Carol měla svého času velké obavy kvůli tomu, s kým se dcera dala dohromady. Naštěstí to všechno dobře dopadlo.

Peklo osmdesátek. Proč se vrátila obliba ramenních vycpávek, lesklých overalů a obřích náušnic?

12.October » Lidovky.cz
Divoké módě 80. let podlehly velké módní domy, finančně dostupné řetězce i second handy. Proč se do šatníků vrátila doba, kterou si spojujeme s Petrou Janů v blyštivém overalu nebo s ­duem Kotvald–Hložek v růžovo-modré teplákovce? Další články k t...

Tohle se nepovedlo: Kate Middletonová ukázala ZNIČENÉ NOHY!

9.October » Šíp
Princ William vyrazil před časem s manželkou Kate na týdenní návštěvu v Indii a program měli více než bohatý. Při jedné oficialitě si ale museli sundat boty a vznikly snímky, které obletěly svět.

Kate na plastice? Fanoušci vévodkyně mají jasno!

7.October » Aha!
Pro ženy po celém světě je Kate Middletonová (37) vzorem. Vévodkyně z Cambridge je ostře sledována na každém kroku a pozornému oku fanoušku nic neunikne. Naposledy své příznivce manželka prince Williama překvapila svým bujným poprsím.

Opilá, vysmátá, sexy... UTAJENÉ FOTKY z archivu Kate Middletonové!

6.October » Šíp
I vévodkyně z Cambridge, dvojnásobná maminka a manželka budoucího krále byla někdy v pubertě. V archivu lze najít skutečně zajímavé snímky, na nichž je zachycena Kate Middletone.

Syrová strava dodá energii a ubere kila. Hlídejte si ale vitamin B12

17.September » OnaDnes.cz
Podstatou raw stravy jsou potraviny bez tepelné úpravy, uměle vyrobených tuků, rafinovaných cukrů a chemických přísad, což je nesporně pozitivní pro naše zdraví. Je však tento typ stravování zdraví prospěšný z dlouhodobého hlediska? Další články k...

Meghan má smůlu: Královna vyřkla razantní NE!

14.September » Aha!
Meghan Markleová (38) má jednoznačně vkus a cit pro módu. Pro mnoho žen po celém světe se stala módní ikonou. Vévodkyně ze Sussexu se vždy ráda oblékala podle svého, příchodem do britské královské rodiny však musela některé kousky nechat ve skříni.

Vévodkyně Kate a strach z budoucnosti: Zvládne to?

12.September » stars24.cz
Kate Middletonová už nyní ví, že vévodkyní z Cambridge není navěky, proto je bezpochyby plná obav ze dvou nových rolí, které ji v budoucnu budou v rámci britské královské rodiny přiděleny. Zvládne manželka prince Williama tlak?

Premiér Johnson zápolil s býkem, jeho „vydřička“ dobývala Skotsko v bělomodrém

9.September » Blesk.cz
Carrie Symondsová (31), přítelkyně britského premiéra Borise Johnsona, který jí přezdívá „vydřička“, má za sebou víkend u královny Alžběty II. Společně se svým milencem se účastnila každoroční slavnosti na Balmoralu, letním skotském sídle britské ...

Rozpory Williama a Harryho vrcholí: V tichosti nechal bratra vymazat!

30.August » Blesk.cz
Charitativní organizace prince Williama (37) a Kate Middletonové (38) oficiálně odstranila veškerou zmínku o princi Harrym (34) a Meghan Markleové (38) z nadace královské rodiny. Před pár dny v tichosti změnila jméno, a vévodu s vévodkyní ze Susse...

Američanka je posedlá vévodkyní Kate. Nosí stejné oblečení jako členka královské rodiny

29.August » Novinky.cz
Seznamte se s Američankou Mallory Johnson Bowlingovou, samozvanou největší fanynkou britské vévodkyně Kate z Cambridge, především co se týče módy. Její šatník totiž obsahuje pouze stejné kousky, které nosí právě vévodkyně Kate, nebo nanejvýš její ...

Tato informační stránka o Kate Middletonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kate Middletonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes