15
new stories - click to show

Tereza Mrkvičková

Related to

Stovky let rodinné historie: Na statek Kydlinov jsem hrdý, říká Ivan Horák

Statek Kydlinov vystupoval v historii vždy v roli řádného hospodáře a je jedním ze symbolů kontinuity zemědělské produkce ve východních Čechách. Rozhodující část produkce firmy je v současnosti tvořena v oblasti rostlinné výroby a výroby krmných s...

Film je součástí mého života. V kinech příběhy prožíváme společně

23.December » Orlický deník
Bio Central, tradiční útočiště všech nejen hradeckých kinofilů, je zaměřené na kvalitní filmovou tvorbu a artový film. Nedílnou součástí jsou také opery, divadlo nebo balet v kině.

Jiří Bílek: Farmaření je životní styl. Cestu k němu jsem si ale musel najít

26.November » Orlický deník
/FOTO, ROZHOVOR/ Tomáš a Jiří Bílkovi na okraji Malé Hané navazují na zemědělskou tradici svých předků. Sídlí v Chornicích, v jejichž okolí obhospodařují zemědělskou půdu, a zaměřují se především na výkrm býků.

Pomoc lidem v chudobě. Organizace Aufori učí celou rodinu

31.May » Deník.cz
Organizace Aufori, o. p. s., vznikla v roce 2013 za účelem poskytovat kvalitní, jasně profilovanou službu těm, kteří o ni stojí a kteří se rozhodli nést odpovědnost za svůj život. Sociální služby poskytují nejen rodinám, ale také jednotlivcům, kte...
Eduard Stehlík - Český historik a spisovatel
Emil Boček - Český válečný veterán

Tato informační stránka o Tereza Mrkvičková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Mrkvičková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes