15
new stories - click to show

Zdeněk Musil

Related to

Utajená fotka: dcera zahradníka před vilou Stiassni. V 95 letech překonala covid

4.January » Znojemský deník
/VIDEO/ Jedinečná, dosud nepublikovaná fotka, jež propojuje dva brněnské architektonické klenoty. Takovou nyní zveřejnil spolek Přátelé vily Stiassni. Snímek pochází ze soukromého archivu pětadevadesátileté pamětnice Marie Strakové.

Varhany na Hradišti čeká oprava. Jsou zřejmě nejstarší ve Znojmě

21.September » Znojemský deník
Zřejmě nejstarší varhany ve Znojmě v kostele sv. Hippolita na Hradišti mají naději na potřebný zásah restaurátorů. Opravu začíná připravovat spolek Naděje v pohybu spolu s křížovníky, kteří kostel vlastní a s podporou města.

Fčeličkám album pokřtí Vašek Neckář

2.March » idobryden.cz
Na legendárního zpěváka Václava Neckáře musely strážnické Fčeličky udělat velký dojem, když se rozhodl přijmout roli kmotra a osobně tak pokřtít jejich nové album Múzy ky, které spatří světlo světa ve středu 4. března v 19.

Zesnulého senátora uctí černé vlajky

Den státního smutku k uctění památky zesnulého předsedy Senátu Parlamentu České republiky Jaroslava Kubery si připomenou také České Budějovice.

Kočka, nebo pes?

Dva nejoblíbenější domácí mazlíčci v Česku jsou nepochybně pes a kočka. V čem jsou odlišní, co mají rádi a na co bychom měli myslet při výběru nového člena domácnosti? Nenechte si ujít téma ve vašem Českobudějovickém týdeníku, který vychází ve stř...

Rozvoz burčáku až ke dveřím domu? To není hudba budoucnosti, ale ojedinělá služba budějcké Vinotéky Sklípek

18.September » Budějcká Drbna
Máte chuť na kvalitní víno či sezónní burčák a nechce se vám pro něj do vinotéky? Nezoufejte. Přímo domů vám oblíbený nápoj přiveze Vinotéka Sklípek, která sídlí v budějcké ulici Fráni Šrámka. Za dovoz zaplatíte pouze dvacet devět korun.

0014192

11.September » ČKAIT

0014192

4.September » ČKAIT

Spala v ní většina československých prezidentů i Castro. Vila Stiassni má 90 let

Brno - Letos je to přesně devadesát let od chvíle, co dělníci dokončili stavbu brněnské vily Stiassni. Nyní veřejně přístupný objekt nabízí i speciální kostýmované prohlídky.

Rekonstrukce dokončena. Přátelé vily Stiassni odhalili opravenou hrobku

15.April » Brněnský deník
Brno /FOTOGALERIE/ - Opravenou hrobku židovské průmyslnické rodiny Stiassni představili na židovském hřbitově v Brně zástupci spolku Přátelé vily Stiassni. Cena prací přesáhla 200 tisíc korun, které věnovali soukromí dárci.

Restaurátoři dokončili práci na hrobce rodiny Stiassni v Brně

15.April » ČeskéNoviny.cz
Brno - Opravenou hrobku židovské průmyslnické rodiny Stiassni dnes na židovském hřbitově v Brně představili zástupci spolku Přátelé vily Stiassni. Cena prací přesáhla 200.000 korun,...

Tato informační stránka o Zdeněk Musil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Musil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes