Julie Nováková

Related to

Měli jsme život na Marsu po celou dobu na očích? Zatím nelze říct jistě

8.April » VĚDÁTOR
TLDR verze: Na Marsu je možná život přítomný ve velkém a to i dnes. Nějak tak lze shrnout novou astrobiologickou The post Měli jsme život na Marsu po celou dobu na očích? Zatím nelze říct jistě appeared first on VĚDÁTOR .

LITERATURA: Kniha roku Sardenu 2018 – výsledky

13.March » sarden.cz
Po komentářích ( zde ) přinášíme výsledky ankety. V první řadě děkujeme všem respondetům, že si udělali čas a napsali, co zajímavého četli. Ale čtěte hlavně komentáře, ty jsou mnohem zajímavější! Ta vaše kniha roku může být úplně jiná… Při bodové ...

Co leží za obzorem?

8.January » FantasyPlanet.cz
Mezi námi není snad nikdo, kdo by se aspoň jednou nezeptal: „Kdo jsem vlastně já?“ Julie Nováková se na to ve svých povídkách ptá často ústy svých hrdinů. Nechává je objevovat světy, ale jediné, co doopravdy odhalí, je vlastní nejistota.

Nový titul z nakladatelství Epocha

8.January » sarden.cz
Leoš Kyša, Boris Hokr (editoři) VE STÍNU APOKALYPSY Po dlouhém uvažování se pánové Hokr a Kyša rozhodli využít zlatého filmového pravidla druhých dílů, jež hlásá, že pokračování musí být větší, bombastičtější a spektakulárnější. Jestliže byl leitm...

Tato informační stránka o Julie Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Julie Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes