15
new stories - click to show

Lenka Novotná

Related to

Noční nehoda ve Větřní přinesla těžké zranění

Českokrumlovští policisté řeší vážnou dopravní nehodu ve Větřní. K té vyjížděli krátce po šesté hodině večerní v úterý 24. listopadu.

U Větřní auto narazilo do domu, u Chrobol se převrátil kamion převážející štěpku

Dopravní policisté v úterý večer na jihu Čech mimo jiné vyjeli po 18. hodině k vážné dopravní nehodě u Větřní na Českokrumlovsku, kde se těžce zranil spolujezdec v havarovaném autě. Na Prachaticku u Chrobol se převrátil tahač. Likvidace této nehod...

Řidiči pozor: V Jindřichově Hradci je částečně uzavřený hlavní tah

Částečná uzavírka hlavního tahu v Jindřichově Hradci od pondělí komplikuje dopravu ve směru na Prahu.

ANKETA: Jak budete letos obstarávat vánoční dárky?

24.November » Karlovarský deník
Je 24. listopadu a do Štědrého dne zbývá měsíc. Kromě supermarketů moc šancí k tradičním vánočním nákupům zatím Západočeši v důsledku vládních protiepidemických opatření nemají.

ANKETA: Jak budete letos obstarávat vánoční dárky?

Je 24. listopadu a do Štědrého dne zbývá měsíc. Kromě supermarketů moc šancí k tradičním vánočním nákupům zatím Jihočeši v důsledku vládních protiepidemických opatření nemají.

Havárie se nevyhýbají ani záchranářům. Podívejte se na nehody sanitek a hasičů

Ve čtvrtek u Volar na Prachaticku havarovala sanitka převážející pacientku. Žena na místě podlehla zraněním. I v minulosti se na jihu Čech staly nehody, ve kterých figurovala vozidla zdravotnické služby, záchranky či hasičů. Přinášíme sestřih těch...

Celníci při zátahu u hranic zadrželi padělky hraček i oblečení

Ve středu 18. listopadu pracovníci odboru Dohledu z Celního úřadu pro Jihočeský kraj (CÚ) uskutečnili kontrolní akci ve Studánkách na Vyšebrodsku.

Pozor na podvodníky na sociálních sítích. Podívejte se, jak nepřijít o peníze

Jihočeští policisté zaevidovali v posledních měsících několik případů podvodného jednání na internetu, především v prostředí sociálních sítí.

Památník bitvy u Kauflandu, Prodám pořadí ve frontě. Národ baví nová opatření

I když nová koronavirová opatření ve středu platila jen pár hodin a očekávané fronty se zatím v Moravskoslezském kraji ve velkém nekonaly, na sociálních sítích začaly kolovat první vtipy na omezení počtu zákazníků v obchodech, které předešlá opatř...

Památník bitvy u Kauflandu, Prodám pořadí ve frontě. Národ baví nová opatření

I když nová koronavirová opatření ve středu platila jen pár hodin a třeba na jihu Čech se očekávané fronty zatím nekonaly, na sociálních sítích začaly kolovat první vtipy na omezení počtu zákazníků v obchodech, které předešlá opatření neuzavřela, ...

Hasiči bojovali s požárem statku na Prachaticku. Škoda je dva miliony

Několikahodinový zásah mají za sebou hasiči na Prachaticku, když 17. listopadu večer ve Vitějovicích likvidovali požár statku.

Tato informační stránka o Lenka Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes