Adéla Zrubecká

Related to

Levandulový olej přispívá k růstu prsou? Aromaterapeutka zmínila důkazy

15.September » Blesk.cz
Levandulový olej, který často nacházíme v mýdlech, šamponech nebo drogerii, může lidem v předpubertálním věku způsobovat abnormální růst prsou. Tvrdí to studie amerických vědců z National Institute of Environmental Health Sciences (NIEHS). Dříve s...

Báječně voní a dotvářejí atmosféru. Především ale také pomáhají v boji s rozličnými neduhy

22.May » KrajskeListy.cz
Jejich účinky dobře znaly už starověké národy. Éterické oleje jsou velmi účinnými pomocníky v péči o zdraví. Naučte se správně je využívat. Pomůže vám kniha Adély Zrubecké Aromaterapie podle ročních období, kterou vydalo nakladatelství cPress.

Aromaterapie je věda i umění v jedné kapce

1.April » Bio-info
Aromaterapie není vše, co voní. Aby měly vůně také léčivé účinky, musejí mít svůj původ v léčivých rostlinách. Jen takové vůně jsou totiž spolehlivým zdrojem požadovaných a očekávaných účinků.

Cesta Čechů k aromaterapii vedla přes Vlčí Horu

7.March » Ekonom iHNed.cz
Adéla Zrubecká se vedle byznysu musela poprat i s rakovinou. Spolu se svým manželem Petrem a guruem české aromaterapie Zbyňkem Šedivým vlastní a vede firmu Nobilis Tilia. S podnikáním začala v roce 1987, kdy coby 19letá emigrovala do Velké Británie.
Jaroslava Pokorná Jermanová - Česká politička
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO

Tato informační stránka o Adéla Zrubecká zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adéla Zrubecká" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes