15
new stories - click to show

Jan Patera

Related to

Proč ve firmě každý „rozumí“ marketingu a jak to změnit

15.September » MediaGuru
Dobří marketéři tu už sice jsou, jen marketing se ve firmách stále ještě špatně chápe, píše ve svém textu Jan Patera z Blue Events.

Neuklízím, nevařím a nakupovat mě taky nebaví, říká Švormová, která na to má manžela

11.May » Žena.cz
Herečka Libuše Švormová se netají tím, že její o osmnáct let mladší manžel je snem mnoha jiných žen. Přiznává, že všechny domácí práce zařizuje on.

Švormová byla průkopnicí vztahů s mladšími muži. Neskrývá, že se jí to vyplatilo

5.May » Kafe.cz
Libuše Švormová našla životní štěstí po boku o téměř dvacet let mladšího muže. Herečka předtím zažila bolestivou ztrátu partnera, Jan Patera jí vše vynahradil.

Lucie Švormová byla průkopnicí vztahů s koloušky: Ze zajíce má doma dědka

3.May » Šíp
Libuše Švormová našla životní štěstí po boku o téměř dvacet let mladšího muže. Herečka předtím zažila bolestivou ztrátu partnera, Jan Patera jí vše vynahradil.

Vzala jsem si zajíce a mám dědka, říká Švormová o manželovi mladším o 18 let

Herečka Libuše Švormová (87) má o 18 let mladšího manžela. Nad sňatkem s Janem Paterou kdysi váhala, teď už jsou spolu čtyřicet let šťastní, jak prozradila v primáckém pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Herečka Libuše Švormová o manželství se zajícem: Opravdu jsme se zamilovali

2.May » Prima Ženy
Slavná česká herečka Libuše Švormová má na kontě nesčetně filmových i divadelních rolí. Po dvě desetiletí byla životní partnerkou spisovatele a scenáristy Jana Otčenáška a po jeho smrti se provdala za Jana Pateru. O obou vztazích promluvila v oblíbe…

Vzala si prý zajíce a doma má dědka: O 18 let mladší manžel si Libuši Švormovou hýčká

2.May » Super.cz
Herečka Libuše Švormová (87) je stále plná elánu. Může za to i fakt, že je už čtyřicet let vdaná za Jana Pateru, který je o osmnáct let mladší a je jí velkou oporou. „Opravdu jsme se zamilovali, nechci vynášet jen to, co pro mě dělá. Vozí mě do diva…

Obchod je na změny připraven, ukázal Retail Summit

30.March » Protext
Praha 30. března 2023 (PROTEXT) - Rekordní počet účastníků zaznamenal Retail Summit, každoroční setkání klíčových hráčů obchodního trhu. Provozovatelé online a kamenných obchodů měli možnost si po roce opět vyměnit zkušenosti se svými kolegy i dodav…

Jak vypadají a co dělají manželé slavných českých žen, kteří žijí v ústraní?

23.October » CNN Prima NEWS
Eva Holubová, Jana Švandová, Veronika Freimanová, Marie Rottrová, Eliška Balzerová, Libuše Švormová. Slavné, veřejně známé dámy, které zná skoro každý. Jak ale vypadají jejich manželé, kteří žijí v jejich stínu stranou mediálního zájmu? V jakém obor…

Neznámí manželé slavných žen. Jak vypadá muž Balzerové, Švandové či Rottrové?

26.September » Prima Ženy
Zatímco ony jsou slavné a veřejně známé, o jejich manželech se toho příliš neví. Žijí tak trochu stranou mediálního zájmu ve stínu svých úspěšných žen. Jak vlastně vypadají, v jakém oboru pracují a jak se se svými drahými polovičkami dali dohromady?

Tragický život české Angeliky Švormové (87): Smrt dvou osudových mužů a žádné děti! A jak žije dnes?

24.August » Blesk.cz
Oblíbená česká herečka Libuše Švormová, která 23. srpna slavila své již 87. narozeniny, neměla nikdy na růžích ustláno. Přestože jí byla dána do vínku krása a talent, dlouhá léta žila „jen“ coby milenka staršího muže... a nikdy neměla žádné potomky.…

Nenávidím adrenalinové zážitky, ale nedokáži se jim vyhnout. Omeletky Haliny Pawlowské

2.July » ČRo 2 - Praha
Nesnáším adrenalinové zážitky, ale ať dělám, co dělám, tak se jim nedokáži vyhnout, prohlásila Halina Pawlowská. Jako téma Omeletek proto zvolila nebezpečné situace.

Tato informační stránka o Jan Patera zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Patera" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes