15
new stories - click to show

Tomáš Pavlíček

Related to

Odpolední publicistika s Tomášem Pavlíčkem

Jak pokročila česko-polská jednání o dole Turów? Co by přinesla regulace trhu s mobilními daty? A jak úspěšný bude boj Číny proti bitcoinu a dalším kryptoměnám?

Památník uchovává pracovny čítankových literátů. Ti dnešní se bez nich obejdou

18.September » Kultura Deník.cz
Jako by ani nepřestal psát. V místnosti se skutečným nábytkem z jeho posledního bytu ožívá šest let po smrti duch populárního autora Ludvíka Vaculíka. Jeho pracovnu získal od dědiců pražský Památník národního písemnictví (PNP). Umístil ji do velko...

Sidney Lumet − Na mistrovské dílo nečekám. Černobílé cesty rozhněvaných mužů

18.September » ČRo 3 Vltava
První díl pořadu Vladimíra Hendricha o filmovém režisérovi Sidneym Lumetovi se znalcem jeho tvorby Tomášem Pavlíčkem pojednává o raných snímcích z let 1957−1965.

Sidney Lumet − Na mistrovské dílo nečekám. Síť úspěchů

18.September » ČRo 3 Vltava
Druhý díl pořadu Vladimíra Hendricha o filmovém režisérovi Sidneym Lumetovi se znalcem jeho tvorby Tomášem Pavlíčkem je věnován snímkům z let 1973−1976.

Sidney Lumet − Na mistrovské dílo nečekám. Než ďábel zjistí, že seš mrtvej

18.September » ČRo 3 Vltava
Třetí díl pořadu Vladimíra Hendricha o filmovém režisérovi Sidneym Lumetovi se znalcem jeho tvorby Tomášem Pavlíčkem zahrnuje snímky z osmdesátých let.

Sidney Lumet: Na mistrovské dílo nečekám. Tři komponované pořady o životě a díle amerického filmaře

18.September » ČRo
Protagonista třídílného cyklu, režisér, scenárista a znalec Lumetovy tvorby Tomáš Pavlíček, vybral a přeložil exkluzivně pro Vltavu u nás dosud nikdy nepublikované postřehy, zkušenosti, myšlenky a názory Sidneyho Lumeta. Poslouchejte on-line po do...

Bez zahraničních dělníků se neobejdeme. Ani když budeme rekvalifikovat Čechy, zní ze svazu průmyslu

15.September » Český rozhlas Plus
Potřebuje Česko statisíce zahraničních pracovníků pro doplnění chybějících míst, nebo nám bude stačit rekvalifikace Čechů? Přou se odborář Jiří Vaňásek a Eva Martinicová.

Práva obětí často leží ladem. Nevědí třeba o institutu důvěrníka, říká ředitelka Bílého kruhu bezpečí

2.September » iROZHLAS
Už osm let platí v Česku zákon o obětech trestných činů, v němž jsou vymezena i jejich práva. Jejich seznam se postupně rozšířil i díky podnětům organizace Bílý kruh bezpečí, která na tomto poli působí 30 let. Jak ale upozornili zástupci tohoto sp...

Odpolední publicistika s Tomášem Pavlíčkem

1.September » Rádiožurnál
Nový školní rok a středoškoláci. Mohli by praktičtí lékaři důsledněji přesvědčovat své pacienty o přínosech očkování? Co by znamenal zánik až třetiny všech druhů stromů?

Polední publicistika s Tomášem Pavlíčkem

1.September » Rádiožurnál
Návrat dětí do škol. Předvolební investura investic do dopravy nebo pro chudší regiony. Joe Biden o stažení vojsk z Afghánistánu.

Babiš podlehl tlaku a ztrácí kontrolu, říká Žáček o výběru šéfa BIS. ‚Hysterie od opozice,‘ míní Králíček

9.August » iROZHLAS
Bezpečnostní informační služba bude s nejspíš po půlce srpna bez řádného vedení. Současnému řediteli Michalu Koudelkovi vyprší koncem týdne mandát a premiér Andrej Babiš (ANO) chce nechat výběr jeho nástupce příštímu kabinetu. „Je to nelogické a n...

Tato informační stránka o Tomáš Pavlíček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Pavlíček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes