Iva Pazderková Česká herečka

Related to

Karlovy Vary v páru: Kdo měl nejúžasnější doprovod?

15.July » First Style
Filmový festival v Karlových Varech už je sice minulostí, to ale neznamená, že bychom se za ním nemohli ohlédnout. Nebudeme bilancovat v tom smyslu, abychom hledali největšího opilce či toho, kdo tam utratil nejvíce peněz. Nás zajímalo, kdo si vza...

Pazderková o dítěti: Zásadní životní zvrat?!

5.July » Aha!
Iva Pazderková (39) je ve věku, kdy jí tikají pomyslné biologické hodiny. Oblíbená komička si tuto situaci dobře uvědomuje, a jelikož se jí miminko zatím nedaří, uvažovala o tom, že by si sama dítě do pěstounské péče vzala.

Iva Pazderková o Lucii Bílé: Nesmírný talent, ale na jevišti mě odbourává

4.July » Seznam Zprávy
Iva Pazderková a Lucie Bílá. Na první pohled zpěvačky a herečky, které nemají nic společného. Jenže to není úplně pravda. Spojil je muzikál Sestra v akci, díky němuž se zrodilo vzájemné přátelství, které se často projevuje i přímo na jevišti.

Šokující slova Pazderkové o dětech: Vlastní nebudou?!

4.July » stars24.cz
Herečka Iva Pazderková je ve svých 39 letech stále bezdětná. Sama by ale děti chtěla, a proto má připravený i záložní plán!

Miminko se jí nedaří: Iva Pazderková uvažuje o pěstounské péči

4.July » Super.cz
Herečka Iva Pazderková (39) patřila ke hvězdám, jež podpořily nadaci Hledáme rodiče, kterou na karlovarském filmovém festivalu prezentovala její kolegyně Jitka Schneiderová (46) , a řeší podporu pěstounské péče. Ivě bude čtyřicet, je zatím bezdětn...

Nejkrásnější páry červeného koberce. Kdo zazářil na luxusní party?

2.July » Týden.cz
Letošní filmový festival v Karlových Varech už má za sebou nejluxusnější party, kterou si nenechala ujít řada českých celebrit. Dámy se předháněly v tom, která vynese honosnější róbu korespondující s tématem Napoleon. Nejvíce to opět slušelo těm, ...

10 nejlepších outfitů z Varů: Která z českých hereček konkurovala Julianne Moore?

2.July » Ženy.cz
Máme za sebou první víkend karlovarského festivalu, který zpravidla přiláká nejvíce celebrit. Které dámy zabodovaly svými outfity na červeném koberci i mimo něj? Podívejte se na náš žebříček TOP TEN.

10 nejlepších outfitů v Varů: Která z českých hereček konkurovala Julianne Moore?

2.July » Ženy.cz
Máme za sebou první víkend karlovarského festivalu, který zpravidla přiláká nejvíce celebrit. Které dámy zabodovaly svými outfity na červeném koberci i mimo něj? Podívejte se na náš žebříček TOP TEN.

Peter Pecha, Míra Nosek a Iva Pazderková to ve Varech pořádně rozjeli

30.June » VIP Bulvár
Filmový festival v Karlových Varech není pouze o filmu, ale každý večer zde můžete zažít večírek s ojedinělou atmosférou. Na kolonádě i v barech potkáte spoustu krásně...

Peter Pecha, Míra Nosek a Iva Pazderková to ve Varech pořádně rozjeli

30.June » First Style
Filmový festival v Karlových Varech není pouze o filmu, ale každý večer zde můžete zažít večírek s ojedinělou atmosférou. Na kolonádě i v barech potkáte spoustu krásně oblečených a upravených lidí, kteří doslova září pozitivní energií. A nejvíc to...

Nádherná Sára Sandeva rozzářila Karlovy Vary

30.June » Tojesenzace.cz
Herečka Sára Sandeva (22) dorazila na filmový festival do Karlových Varů z pracovních důvodů, udělala si ale čas také na filmy a večírek.

Ve fialové paruce byla k nepoznání: Muzikálová kráska zvolila hodně extravagantní outfit

29.June » Super.cz
I letos se Prahou vedl tradiční růžový pochod na podporu boje proti rakovině prsu v čele s řadou známých osobností. Jedna z nich ale jednoznačně vybočovala z řady.
Jan Cina - Český herec

Tato informační stránka o Iva Pazderková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iva Pazderková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes