15
new stories - click to show

Daniela Peštová Česká modelka

Related to


Stories

Moderátorka 168 hodin Fridrichová: Ukázala ňadro!

15:00 » Blesk.cz
Jindy decentní Nora Fridrichová (46) se odvázala. Svým sledujícím se po vyšetření prsů pochlubila výslednými snímky. Vzhledem k tomu, že vše dopadlo na výbornou, tak moderátorka ukázala vše.

Očkování proti HPV je i pro kluky. Všechny moje děti ho mají, prozradila topmodelka Daniela Peštová

23.February » Proženy.cz
HPV viry způsobují nejen rakovinu děložního hrdla, ale například také genitální bradavice a řadu dalších chorob. Očkovat proti tomuto viru by se proto měli dívky i chlapci, pro které může být stejně nebezpečný. Proč je to důležité a kdy hradí vakcín…

Školou povinní: Poznali byste tyhle celebrity jako malé děti?

19.February » Blesk pro ženy.cz
Září je neodmyslitelně spjato s návratem do lavic a čas od času nás přepadne jistá dávka sentimentu, kdy sedneme ke starým fotkám z dětství a připomínáme si, jak jsme vkročili do neznámé školské etapy života. Obdobně jsou na tom i celebrity, které s…

Manželství je děsí, svatbu odmítají. Slavní, kteří k lásce nepotřebují papír

14.February » Žena.cz
Žijí spolu jako manželé už dlouhé roky. Dost často spolu mají i potomky. Do svatby se jim ale nechce.

Kráska Daniela Peštová: Po útoku hmyzu v šoku!

12.February » Blesk.cz
Daniela Peštová (53) odletěla do tepla a záhy se k ní připojil životní partner Pavol Habera (61). Jejich idylku ovšem narušila včela, která modelku bodla do ucha, které se následně několikanásobně zvětšilo.

Strach o zdraví Peštové! Hrozivý otok hlavy

12.February » Aha!
„Únor je lepší na pláži... i když musíte obléct svetr," prohlásila topmodelka Daniela Peštová (53), zabalila kufry a odletěla do exotické destinace načerpat síly. Z té se však po pár dnech přihlásila vcelku zoufalá...

Kolonoskopie: strašák mezi vyšetřeními

7.February » Seznam Médium
Takže kolonoskopie, oblíbené téma. Tak pojďme! Trigger warnings: explicitní jazyk, vyvracení dezinformací, surové realistické záběry, trocha nevybíravého humoru, spousta užitečných informací, tipů a rad, jak se (mentální i fyzicky) předpřipravit.

Proměna, která bere dech! Peštová se rozhodla pro změnu

5.February » Aha!
Jedním z poznávacích znamení Daniely Peštové (53) byla až donedávna delší blonďatá hříva. Jako paní sládková se ale své chlouby zbavila a šla nakrátko. Jde o změnu k lepšímu?

Daniela Peštová se pokusila o osvětu: Manželce Paľa Habery to někteří spočítali!

1.February » stars24.cz
Očkování je zvlášť v posledních letech téma, kterým se proti sobě lidé dokážou poštvat. Přesvědčila se o tom také Daniela Peštová, partnerka Pavola Habery. Nepochybně si přitom myslí, že dělá dobrou věc.

Umíte si představit Palo Haberu s knírkem? Sdílel fotku z mládi. Podívejte, jak vypadal. Tohle vás pobaví

1.February » Dotyk.cz
Slovenská hudební ikona Pavol Habera, známý díky své kariéře se skupinou Team a roli porotce v SuperStar, nedávno vyvolal na sociálních sítích nemalý rozruch. Zveřejnil fotografii z období svého mládí.

Svědek o skandálu v Ostravě! Habera mě skoro zabil. Mlátil mě flaškou

28.January » Aha!
„Paľo je neskutečně náladový. Když nemá svůj den, raději se od něho držte kilometr daleko," okomentoval komplikovanou povahu Habery slovenský zpěvák a herec Ibrahim Maiga (61).

Utajený skandál ! Zuřící Habera mě skoro zabil. Mlátil mě flaškou

28.January » Aha!
„Paľo je neskutečně náladový. Když nemá svůj den, raději se od něho držte kilometr daleko," okomentoval komplikovanou povahu Habery slovenský zpěvák a herec Ibrahim Maiga (61).
Karolína Kurková - Česká supermodelka
Jitka Asterová - Česká herečka

Tato informační stránka o Daniela Peštová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniela Peštová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes