15
new stories - click to show

Vladana Piskořová

Related to

V Moravskoslezském kraji přibylo nezaměstnaných ve všech okresech

5.August » ČRo Ostrava
Na severu Moravy stoupla za červen nezaměstnanost o 0,2 procentního bodu na 5,6 procent. Meziměsíčně tady úřad práce eviduje o přibližně 1200 nezaměstnaných více.

Hromadné propouštění nahlásilo v červnu na úřadu práce sedm firem

8.July » ČRo Ostrava
Celkem sedm firem v Moravskoslezském kraji chystá hromadné propouštění zaměstnanců. Je to více než v předchozích měsících.

Lidí bez práce v květnu přibylo. Míra nezaměstnanosti stoupla na 5,3 procenta

5.June » ČRo Ostrava
Nezaměstnanost v kraji za květen stoupla na 5,3 procenta. Vyplývá to z nejnovějších statistik úřadu práce. Zaměstnání na konci měsíce shánělo přes 43 tisíc lidí.

Nejvíc nezaměstnaných v Česku je na severu Moravy, Ostrava chce pomoci

5.June » Seznam Zprávy
Podíl nezaměstnaných v Moravskoslezském kraji vzrostl v květnu o 0,3 procentního bodu na 5,3 procenta, což je nejvyšší nezaměstnanost v Česku. Práci nemělo v kraji na konci měsíce 43 238 lidí, o 1587 více než na konci dubna.

Nezaměstnanost v Moravskoslezském kraji zatím nevzrostla, někde i nabírají

9.April » iDNES.cz
Obavy z rychlého růstu nezaměstnanosti na severní Moravě a ve Slezsku se zatím nenaplnily. Podle březnových statistik zůstala na stejné úrovni, dokonce mírně klesla. Úřady práce hlásí o 52 lidí méně než na konci února. Záměr hromadného propouštění...

Hledání práci po padesátce? Dvě ženy z Ostravska to dokázaly

Ostrava – Je vám padesát nebo i více let a dostali jste v práci padáka? Pro většinu lidí to znamená velký životní zlom. Pokud se s ním chtějí vyrovnat, čeká je těžký boj o nové místo.Ale i ten může skončit úspěšně. Dokazuje to i příběh žen, které ...

Míra nezaměstnanosti v Moravskoslezském kraji klesla na 5,4 procenta

10.April » ČRo Ostrava
Ani březen nezastavil pokles nezaměstnanosti v Moravskoslezském kraji. Lidí bez práce ubylo ve všech okresech a stále roste počet volných pracovních míst.

Tato informační stránka o Vladana Piskořová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladana Piskořová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes