Jana Pivoňková

Vztahuje se k

Liberecká iQLANDIA a iQPARK slaví výročí

4.ledna » Techmagazín.cz
Obě liberecká science centra letos slaví významné výročí, ke kterému nadělí veřejnosti, a především školním skupinám FABLAB – moderní dílnu digitálního věku s CNC stroji a laserovými řezačkami.

Plzeň ocenila mimořádné činy při záchraně lidského života a majetku

13.prosince » plzeňskénovinky.cz
Plzeňský primátor Martin Baxa ocenil ve středu 12. prosince 29 lidí za mimořádné činy při záchraně života a majetku v tomto roce. Jsou mezi nimi policisté i plzeňští strážníci, záchranáři, hasiči i občané.

Do liberecké iQLandie se vrátila kontroverzní expozice Sexmisie

2.února » Týden.cz
Do libereckého science centra iQLandia se po více než dvou letech vrátila kontroverzní expozice Sexmisie.

iQLANDIA 2017: Hranice 400.000 návštěvníků opět padla!

2.ledna » prvnizpravy.cz
Do jednoho z největších a nejmodernějších science center v zemi – liberecké iQLANDIE – zavítalo v roce 2017 přesně 421.231 návštěvníků z Čech i zahraničí, do sousedního iQPARKU jich dorazilo celkem 103.567.

Jako ve špionském doupěti. iQlandia učí děti dešifrovat tajné zprávy

18.července » iRegiony Impuls
Porovnávání otisků prstů, rozluštění kódované zprávy za pomoci šifrovacího stroje Enigma nebo stopování lidí za pomoci satelitu. To jsou některé z věcí, jenž si mohou lidé vyzkoušet v nové expozici zábavního a vědeckého centra iQlandia v Liberci.

Jako ve špionském doupěti. iQlandia učí děti dešifrovat tajné zprávy

18.července » iDNES.cz
Porovnávání otisků prstů, rozluštění kódované zprávy za pomoci šifrovacího stroje Enigma nebo stopování lidí za pomoci satelitu. To jsou některé z věcí, jenž si mohou lidé vyzkoušet v nové expozici zábavního a vědeckého centra iQlandia v Liberci. ...

Liberecká iQLandia láká na workshopy s nanotechnologiemi

16.července » Týden.cz
Částečně obměněné expozice mají na léto liberecká science centra. Nové jsou i workshopy, v iQLandii je zaměřený na nanotechnologie a v iQparku na dinosaury.

Liberecká iQLandia v létě láká na nanotechnologie i exponáty

15.července » Rádio Praha
Částečně obměněné expozice mají na léto liberecká science centra. Nové jsou i workshopy, v iQLandii je zaměřený na nanotechnologie a v iQparku na dinosaury. Novinářům to za obě centra řekla Jana Pivoňková. Nanosvět vnímají v iQLandii jako vědní ob...

Škola v Ledečku měla více využití. Přes týden se zde učilo, o víkendu oddávalo

26.února » Kutnohorský deník
Ledečko - Až do roku 1900 docházely děti z Ledečka do školy v Ratajích nad Sázavou. Pětikilometrová cesta však nebyla pro děti zejména v zimních měsících snadná. Ledečko z tohoto důvodu podalo žádost o zřízení vlastní školy. Trvalo to několik let,...
Martin Baxa - Český politik

Tato informační stránka o Jana Pivoňková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Pivoňková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes