15
new stories - click to show

Martin Zrzavecký

Related to

Plzeň: Město poskytne 200 tisíc korun na práci s hasičskou mládeží

Zastupitelé města Plzně schválili poskytnutí částky 200 tisíc korun na podporu jednotek sboru dobrovolných hasičů pracujících aktivně s mládeží v oblasti požárního sportu a v oblasti ochrany obyvatel.

Fotbalový stadion v Plzni obsadí nebezpeční střelci

15.June » Plzeň.cz
Fotbalový stadion ve Štruncových sadech se stane 23. června dějištěm speciálního cvičení integrovaného záchranného systému. Na policisty, strážníky městské policie, hasiče, záchranáře a Armádu České republiky bude čekat simulovaný útok aktivních stř…

Aprílové trabantění. Plzeňský trabantklub odhalil zrenovovaný symbol klubu

2.May » QAP.cz
V sobotu 30. dubna proběhlo v Plzni setkání příznivců legendárních trabantů. Oslavu 55 let od založení organizace zakončili nadšenci posezením u táboráku.

V Plzni začal platit na některých místech zákaz pití alkoholu

2.May » QAP.cz
Zákaz pití alkoholu v Plzni začal platit 1. května na vybraných místech v Plzni. Po prvním roce fungování chce město vyhodnotit, jak se fungování vyhlášky osvědčilo. Kde všude vyhláška platí a jaké jsou výjimky?

Další krok k lepší komunikaci s občany. Plzeň spouští aplikaci Bezpečná Plzeň

22.April » Moderní obec
Západočeská metropole spouští aplikaci Bezpečná Plzeň. Ta umí zasílat varovná upozornění týkající se krizových událostí na území města a obsahuje […]

Zázemí pro uprchlíky se přesunulo do Pekla

1.April » ČRo Plzeň
Část nevyužívaného kulturního domu Peklo slouží od dnešního poledne válečným uprchlíkům z Ukrajiny. Město tak uvolní sportovcům halu Lokomotivy na Slovanech.

Nouzové ubytování v Kulturním domě Peklo začne přijímat uprchlíky. Jak to v něm vypadá?

31.March » Plzeň.cz
Do opuštěného kulturního domu Peklo přesouvá město Plzeň ze sportovní haly TJ Lokomotiva nouzové ubytování uprchlíků. Od pondělí ho postupně vybavilo tak, že první z nich by mohlo přijmout už v průběhu pátku. V uplynulých dnech město vybavilo nové p…

Česko, země Ukrajincům zaslíbená: Kdo požádal o víza, do jakých obcí zamířili

Uprchlíci před ruskou invazí zakotvili především ve větších městech či na západě České republiky. A nahradili turisty v hotelech.

V kulturním domě Peklo bude nouzové ubytování pro uprchlíky

30.March » Plzeňský deník
Nouzové ubytování pro uprchlíky přesune město Plzeň ze sportovní haly TJ Lokomotiva do nevyužívaného kulturního domu Peklo.

Plzeň v části města zakáže pít alkohol, vyhláška začne platit od května

30.March » iRegiony Impuls
Od 1. května bude na některých veřejných prostranstvích v Plzni zakázáno pití alkoholu. Schválením nové městské vyhlášky o tom rozhodli zastupitelé Plzně. Předpis se vztahuje zejména na oblast širšího centra města. Zástupci radnice si od vyhlášky sl…

Od května zakáže Plzeň popíjení alkoholu na veřejných prostranstvích

29.March » ČRo Plzeň
Plzeň zakáže konzumaci alkoholu na veřejných prostranstvích. Novou vyhlášku schválili zastupitelé. Platit začne od 1. května.

Konec popíjení na některých místech v Plzni. Protialkoholní vyhláška schválena

28.March » Plzeňský deník
V Plzni vzniknou bezalkoholové zóny. Rozhodli o tom dnes plzeňští zastupitelé. Nově schválená vyhláška zakáže od května pití alkoholu ve vybraných lokalitách, kde občany i turisty obtěžují skupinky často podnapilých bezdomovců či cizinců.

Tato informační stránka o Martin Zrzavecký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Zrzavecký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes