15
new stories - click to show

Martin Potůček

Related to

Lowrey, Annie: Dejte lidem peníze

7.August » iLiteratura.cz
Čtivě sepsaná kniha o tématu, které se jeví jako stále aktuálnější. I když za životů současníků asi zatím nerealizovatelné.

Ing. Jiří Dolejš

Národní rozpočtová rada přišla s varováním, že se vláda příliš zaměřila na problémy s řešením koronavirové krize a zapomněla řešit důchodovou reformu, jak slíbila.

Dolejš: Řešení důchodů je věc dlouhodobá

26.June » KSČM
Národní rozpočtová rada přišla s varováním, že se vláda příliš zaměřila na problémy s řešením koronavirové krize a zapomněla řešit důchodovou reformu, jak slíbila. Její předsedkyně Eva Zamrazilová popsala důchodovou zátěž pro některé ročníky jako ...

Takhle se na důchody skládat nemůžeme, děsí se Gazdík. Volání po reformě sílí

26.June » EuroZprávy.cz
Zatímco se vláda během koronavirové krize zabývala jejími dopady na ekonomiku, včetně vyplácení ošetřovného, kurzarbeitu a podpory zasažených odvětví, úplně opomenula jedno stěžejní a dosud nevyřešené téma, a to důchodovou reformu.

Důchodová reforma? Brzy se budou dva lidé skládat na důchod jednoho, varuje Gazdík.

26.June » CNN Prima NEWS
Národní rozpočtová rada přišla s varováním, že se vláda příliš zaměřila na problémy s řešením koronavirové krize a zapomněla řešit důchodovou reformu, jak slíbila. Její předsedkyně Eva Zamrazilová popsala důchodovou zátěž pro některé ročníky jako ...

Komentář Martina Potůčka: Pomůžeme i těm nad propastí?

25.March » Strategie.E15.cz
Právě propuká civilizační krize, která je způsobena neschopností lidstva spravovat životně důležité záležitosti na planetární úrovni.

Experti: Koronavirus prohloubí chudobu. Vyhazovy a nové dluhy postihnou statisíce Čechů

25.March » E15.cz
Příjmovou chudobou je v Česku ohroženo více než milion lidí, současná epidemie koronaviru a karanténní opatření mohou způsobit finanční problémy u dalších statisíců Čechů.

Už nemůžu. Předčasný důchod chce stále víc lidí, vybrané profese se teď vyhnou sankci

17.February » Aktuálně.cz
Předčasný důchod znamená nižší penzi. Plánovaná změna v rámci chystané důchodové reformy nově zajistí některým profesím výjimku.

České důchody perem profesora Martina Potůčka

8.February » blog.idnes.cz
Nakladatelství Karolinum vydalo velmi zdařilou publikaci k českému důchodovému systému a jeho (ne)budoucnosti předního odborníka podílejícího se na činnosti "komise pro reformu".

Zásadní důchodová reforma. Překročí politici vlastní stín a začnou se zajímat o to, co čeká další generace?

30.August » iHNed.cz
Z poslaneckých lavic opozice zaznívá na adresu vlády hlasitá kritika: s důchodovou reformou jste zaspali. Tu přidáte jedné, tu jiné skupině důchodců, příštipkaříte. S přípravou zásadních změn důchodového systému, které by zajistily jeho dlouhodobo...

Čeští důchodci jsou na tom „dramaticky hůř“ než na západě. Špidla odmítá revoluci

14.May » Blesk.cz
Senioři v Česku prakticky nemají úspory a rozhodně si nemohou dopřát tolik masa nebo cestování jako jejich protějšky v Německu a Rakousku. Nejen na to upozornil na základě mezinárodního srovnání poslanec ČSSD Roman Sklenák. Bývalý premiér a někdej...
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Martin Potůček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Potůček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes