David Prachař Český herec

Vztahuje se k


Články

VÁLKA V RODINĚ PRACHAŘŮ? Syn Jakub nemluví s tátou Davidem!

18.září » Šíp
O tom, že jsou v rodině Davida Prachaře napjaté vztahy, si už roky štěbetají i vrabci na střeše. Když už se zdálo, že starší Prachař se svým Jakubem vše urovnal, přišel se srdcervoucím přiznáním - syn na něj kašle!

David Prachař o synovi Jakubovi: Je to furt špatný…

15.září » Aha!
Jakub Prachař dělá svému otci starosti. Že by mladý Prachař stále nepřekousl to, že jeho otec opustil jeho maminku Danu Batulkovou a utekl k Lindě Rybové? To ne! Tyto spory už jsou mezi nimi prý dávno urovnané. Tak proč mu stále nezvedá telefon?

Hodnocení uživatelů: Cyrano z Bergeracu (Moravské divadlo Olomouc) - 70 % [Jan456]

9.září » i-divadlo.cz
Protože se nejedná o mé první seznámení se Cyranem můžu porovnávat. Určitě bych vyzdvihl herecký projev Petra Kubese i Natálie Tichánkové a Lukáše Červenky. Nad obsazením Kristiána mi zůstával chvíli rozum stát. Viděno jako open air představení, k...

Syn Jakub mu nebere telefon

9.září » Týden.cz
Navzdory tomu, že se jejich vztah výrazně zlepšil, herec David Prachař přiznal, že mu syn Jakub stále nebere telefon!

Souboj televizních kriminálek: Třetí řada Labyrintu se králem večera nestala

4.září » Blesk.cz
Dva kriminální případy, dvě různé televize a dva premiérové díly. Souboj o diváka mezi třetí řadou mysteriózního seriálu Labyrint III a detektivy ze seriálu Specialisté byl velmi těsný. Nakonec rozhodlo pouhých sto tisíc diváků.

Souboj televizní kriminálek: Třetí řada Labyrintu se králem večera nestala

4.září » Blesk.cz
Dva kriminální případy, dvě různé televize a dva premiérové díly. Souboj o diváka mezi třetí řadou mysteriózního seriálu Labyrint III a detektivy ze seriálu Specialisté byl velmi těsný. Nakonec rozhodla pouhých sto tisíc diváků.

„Herců je moc, hlavně v Praze,“ pálí do vlastních řad uznávaný herec. A to není vše

Herec David Prachař se v rozhovoru pro Český rozhlas vyjádřil mimo jiné k tomu, že herci jsou používaní, podle jeho názoru, už jen jako glosátoři. Varoval také před tím, že k herecké promiskuitě je malý kousek.

David Prachař: Nemám rád, když někdo nic neumí a je považován za celebritu

26.srpna » Český rozhlas
„Často vidím, že jsou herci používaní už jen jako glosátoři. Tím se naše profese stává tématem na hraně vkusu a nevkusu. Herců je přitom mnoho, především v Praze, a vybalancovat to není jednoduché,“ říká poslední prázdninový host Osobnosti Plus, h...

Divadelní lahůdky si v Uffu vychutná Věra Tringelová

24.srpna » Trutnovinky
Říká se, že dlouhé večery jsou nejkrásnější v divadle a to trutnovské ve své deváté sezoně přinese podle všeho zase něco nezapomenutelného. Ředitel Uffa Libor Kasík totiž tvrdí, že program je sestavený tak, aby diváky posunul, pohladil, vykolejil,...

Začíná Týden kultury na Valašsku, nabídne 13 představení v cirkusovém šapitó

Představením Slapstick Sonata v podání Cirku La Putyka odstartuje ve středu 22. srpna ve Velkých Karlovicích třetí ročník charitativního festivalu Týden kultury na Valašsku. Během následujících osmi dnů nabídne návštěvníkům třináct představení v o...

420People - Máj

20.srpna » Informuji.cz
Jak moc známe Máj? Všichni jsme jistě schopni rozpomenout si na první... | Praha 1 - (2019-01-10 20:00:00 - 2019-01-10 00:00:00)

Tato informační stránka o David Prachař zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Prachař" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes