15
new stories - click to show

Dominik Procházka

Related to

Fotbalisté Teplic prohráli v Drážďanech, Zlín a Liberec remizovaly bez gólů

16.July » ČeskéNoviny.cz
Praha - Fotbalisté Teplic prohráli v přípravě na novou sezonu v Drážďanech 0:1. Liberec remizoval na soustředění v Rakousku s Újpestí bez branek stejně jako Zlín s druholigovou Líšní....

Staří, šlápněte do toho! vybízí Jarošík. V přípravě zazářil mladý útočník

10.July » iDNES.cz
Druhou výhru v letní přípravě zajistil fotbalovým Teplicím útočník, od kterého to čekal málokdo. Dvacetiletý Dominik Procházka se proti třetiligovému německému Hallescheru vytáhl asistencí a gólem a po obratu na 2:1 se na něj sypaly lichotky od tren…

Teplice řeší investora, ztratily tři opory. Posílí je Dramé či slávista Křišťan

20.June » iDNES.cz
Bez tří stěžejních mužů ze záchranářské sezony, zato se třemi nováčky zahájily fotbalové Teplice přípravu na nový ročník 1. ligy. Zároveň vedení sklářů jedná s novými investory, kteří by do klubu mohli vstoupit nebo ho i koupit.

Nové Teplice? Zatím 13 odchodů a 11 nováčků včetně Dramého či zboží ze Slavie i Slovanu Bratislava...

20.June » eFotbal.cz
Česká liga > Přípravu na nový soutěžní ročník 2022/2023 už zahájil i teplický soubor ze Stínadel a první příprava léta čeká na svěřence kouče Jiřího Jarošíka již v sobotu proti čerstvě třetiligovému Ústí nad Labem.

Tato informační stránka o Dominik Procházka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominik Procházka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes