15
new stories - click to show

Sergej Prokopjev

Related to

Rusko hrozí obviněním z trestného činu proti astronautovi NASA

1.December » Techsvět.cz
Ruská vesmírná korporace Roskosmos oznámila, že dokončila vyšetřování "díry", která byla nalezena v kosmické lodi Sojuz při jejím připojení k Mezinárodní vesmírné stanici v roce 2018, informovali na webu dailymail.co.uk.

Evropští kosmonauti (2): Dvorní fotograf modré tečky Alexander Gerst

Aktivních kosmonautů je celá řada a práce všech si zaslouží uznání i respekt. Jen některým se však podaří vystoupit z „davu“ a oslovit širokou veřejnost. A právě Alexander Gerst patří k nejvýraznějším kosmickým hrdinům posledních let

Roskosmos ví, kde se vzaly díry v Sojuzu, ale nic nepoví

19.September » Novinky.cz
Státní ruská korporace Roskosmos zjistila, jak vznikly otvory v trupu kosmické lodi Sojuz MS-09 loni v srpnu. Nemíní však informaci zveřejňovat, řekl ve středu šéf společnosti Dmitrij Rogozin.

Původ otvoru v lodi Sojuz zůstává záhadou, není vyloučen ani zákeřný úmysl

25.March » EuroZprávy.cz
Dosavadní vyšetřování neobjasnilo původ záhadného otvoru v plášti kosmické lodi Sojuz MS-09, v jehož důsledku koncem loňského srpna poklesl v Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) tlak. Novinářům to dnes v Moskvě řekl šéf ruské agentury Roskosmos Dmi...
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace
Elon Musk - Americký podnikatel

Tato informační stránka o Sergej Prokopjev zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sergej Prokopjev" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes