15
new stories - click to show

Filip Pýcha

Related to

RECENZE: Co všechno se děje o Vánocích. Skvělé album jen překypuje dobrými nápady

23.December » Lidovky.cz
Patnáct zcela rozdílných pohledů na vánoční čas a s ním spjaté příběhy přináší album Šťastné a osamělé. Název vychází z označení společenství, jehož členové album nahráli: Osamělí písničkáři.

Kino Vesmír promítne studentské drama V zajetí sítě

10.December » Trutnovinky
S nápadem natočit celovečerní studentský film přišli dva studenti oboru Multimediální tvorba střední školy v Hradci Králové, Matěj Danielčík a Matěj Krátký, když přemýšleli o tom, kde budou během své odborné praxe. Jelikož chtěli mít praxi, co nej...

Hradečtí studenti natočili drama V zajetí sítě, pronikli s ním do kin

14.November » iRegiony Impuls
Středoškolští studenti z Hradce Králové natočili celovečerní hraný film V zajetí sítě. Chtějí jím upozornit na nebezpečí sociálních sítí. Drama, jež se odehrává ve Dvoře Králové nad Labem, uvedou desítky kin po celé republice.

Hradečtí studenti natočili drama V zajetí sítě, pronikli s ním do kin

14.November » iDNES.cz
Středoškolští studenti z Hradce Králové natočili celovečerní hraný film V zajetí sítě. Chtějí jím upozornit na nebezpečí sociálních sítí. Drama, jež se odehrává ve Dvoře Králové nad Labem, uvedou desítky kin po celé republice. Další články k témat...

Tato informační stránka o Filip Pýcha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Pýcha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes