15
new stories - click to show

Karel Diepold

Related to

Mezi pražci v novém roce 2021

6.January » FOLKtime
S novým rokem je tady i nové vydání pořadu Mezi pražci! Můžete si je naladit na televizi Noe v lednové premiéře již tuto sobotu 9. ledna ve 21:00 hod. Co jsme si tedy pro vás připravili? Už dlouho jsme v našem pořadu neměli žádnou angažovanou píse...

V Desné pořádají HusFest

10.July » Naše Jablonecko
V Desné se o víkendu 11. a 12. července koná HusFest, který je věnován vzpomínkám na Karla Diepolda. Uslyšíte na něm mnoho zajímavých hudebníků, koná se od 12 hodin v kostele Nanebevzetí Páně.

Nebál se fízlů, zpíval i vězňům. Zemřel písničkář Karel Diepold

6.July » Echo24.cz
Těžko se mi píše, že na začátku léta náhle umřel ve věku 59 let Karel Diepold, který se ve svých písních s námi dělil o naději od orwellovských osmdesátých let až do dneška. Nebál se zpívat před tisícovkami lidí včetně estébáckých fízlů svou píseň...

Zemřel jizerský Leonard Cohen . Karlu Diepoldovi bylo pouhých 59 let

28.June » Liberecká Drbna
Tichý, skromný, ale nadaný, takový byl písničkář Karel Diepold, který letos oslavil 59. narozeniny. Šedestáku už ale oslaví u nebeských bran. O jeho odchodu informoval na Facebooku 23. června 2020 jeho přítel Jan Burian.

Zemřel Karel Diepold. O úmrtí Osamoceného písničkáře informoval kamarád

24.June » Život v Česku
Zemřel písničkář Karel Diepold. Se smutnou zprávou se na Facebooku v úterý podělil zarmoucený hudebník a kamarád Jan Burian. Diepold patřil do uskupení Osamělých písničkářů.

Zemřel písničkář Karel Diepold

23.June » Novinky.cz
Zemřel písničkář Karel Diepold. Na Facebooku o tom v úterý informoval hudebník Jan Burian. Diepold patřil do uskupení Osamělých písničkářů. Jeho písničky hraje například Jan Spálený.
Petr Váša - Český básník, hudebník, textař, skladatel, výtvarník
Mikuláš Vymětal - Evangelický kněz

Tato informační stránka o Karel Diepold zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Diepold" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes