Pavel Řezníček

Related to

Letecká nehoda u Kroměříže: Nedaleko letiště spadl větroň, pilot se zranil

12.July » CNN Prima NEWS
Nedaleko letiště v Kroměříži dnes odpoledne spadl větroň. Při pádu se zranil pilot. Okolnosti letecké nehody vyšetřuje na místě policie. Uvedl to mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

Nedaleko Kroměříže spadl větroň, pilot utrpěl zranění

12.July » EuroZprávy.cz
Nedaleko letiště v Kroměříži dnes odpoledne spadl větroň. Při pádu se zranil pilot. Okolnosti leteckého nehody vyšetřuje na místě policie. ČTK to dnes řekl mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

Při požáru vyvážecí soupravy shořelo i pokácené dřevo

11.July » Novinky.cz
Škodu jeden a půl milionu způsobil požár lesní vyvážecí soupravy a dřevní kulatiny u Velké Lhoty na Valašsku. Plameny zlikvidovaly osmdesát metrů pokácených a ke skládce přiblížených kmenů dřeva.

Požár hospodářské budovy na Vsetínsku ohrožoval rodinný dům

27.June » Novinky.cz
K požáru hospodářské budovy u rodinného domu v obci Francova Lhota na Vsetínsku vyjížděli v pátek 26. června před jedenáctou hodinou dopoledne hasiči. Po téměř třech hodinách požár zdolali.

Adele, Luděk Sobota i Pavel Řezníček bojují celý život s trémou. Co jsou jejich zbraně?

17.June » Proženy.cz
Na pódiu nebo před kamerou působí většinou sebevědomě. Jejich povolání totiž vyžaduje značnou dávku sebedůvěry a exhibicionismu. Ovšem ne každý zpěvák nebo herec to má v krvi. Kdo patří mezi největší trémisty?

Je po uši zamilovaná do kolegy?

11.June » NašeHvězdy.cz
Není pochyb o tom, že v pracovním životě se jí daří daleko lépe než v tom milostném. Herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě IVANA JIREŠOVÁ (42) se údajně zakoukala do svého kolegy PAVLA ŘEZNÍČKA (53). V Ordinaci je pojí milostná dějová linka...

Řidič na Kroměřížsku špatně zaparkoval auto, sjelo ze svahu do říčky

2.May » Novinky.cz
Do říčky Rusavy sjel v pátek odpoledne vůz značky Citroen v Holešově na Kroměřížsku. Stalo se tak poté, co ho u ní řidič zaparkoval a z místa odešel. Vytáhnout ho museli hasiči. Nikdo nebyl zraněn. Právu to v sobotu řekl mluvčí krajských hasičů Pa...

Požár na Zlínsku zničil čtyři dodávky

20.April » Novinky.cz
Čtyři dodávkové vozy shořely v neděli večer v obci Lípa na Zlínsku. Rozsáhlý požár likvidovalo několik hasičských jednotek. Okolnosti požáru hasiči vyšetřují.

Tají pověst proutníka?

15.April » NašeHvězdy.cz
V seriálu Ordinace v růžové zahradě se mu momentálně dostává velké pozornosti. Herec Pavel Řezníček (53) ale u diváků není zrovna nejoblíbenější, a to především kvůli dějové lince, kterou v seriálu má s Michaelou Badinkovou (41). Řezníček o sobě p...

Měl v posteli Krainovou či Badinkovou: Sex před kamerou je pro mě horor, řekl Řezníček

2.April » Expres.cz
Pro mnohé ženy je neodolatelným idolem, mužem, o němž se jim zdá a u kterého touží, aby se na ně jen podíval. Jenže herec Pavel Řezníček (53) je z jakéhokoliv zájmu dost nesvůj, neví si rady s ženskou náklonností a dost protrpěl i to, když se „mil...

Tato informační stránka o Pavel Řezníček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Řezníček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes