15
new stories - click to show

Zdeňka Sahulová

Related to

První podprsenka: Kdy ji začít nosit a jak vybrat tu správnou

16.April » Žena-in.cz
Výběr první podprsenky v životě je zcela zásadní, protože může mladou slečnu naučit správnému, ale také špatnému postupu, jak volit ideální velikost i střih. Právě tehdy se dívky učí, jak se mají v prádle po zbytek života cítit.

Prsa dospívajících dívek: Čemu věnovat pozornost? A jak zvolit první podprsenku?

25.January » mojezdravi.cz
Během puberty dochází k fyzickému vývoji dítěte v dospělého. Jednou z výrazných změn je u dívek růst prsou. Jak se prsa vyvíjejí, přináší pro dívku nové oblasti, kterým se věnovat. Jak o prsa pečovat? Jakou zvolit podprsenku? Co je normální a kdy se…

Nosíte správnou podprsenku? Známe 3 kroky, jak to zjistit

20.September » Proženy.cz
Volný obvod, bolestivé otlaky od ramínek nebo přetékající košíčky. A v horším případě i bolesti zad. Je vám to povědomé? Pravděpodobně nenosíte správnou velikost podprsenky.

Podvazky nejsou jen estetické, ale také praktické: Proč si je pořídit a jak je správně obléknout?

3.May » Žena-in.cz
Podvazky nejsou jen prvoplánovou radostí, která možná potěší některé muže, ale také velmi praktickou záležitostí, která zajistí pohodlí. Pojďme si říct, jak a k čemu se správně nosí.

Spodní prádlo XXL: Jak si ho správně vybrat? Důležité jsou nejen míry, ale i umístění prsou a váš věk

14.April » Proženy.cz
Ačkoliv není vidět, je nejdůležitější položkou dámského šatníku. Pokud podceníte jeho výběr nebo si obléknete špatnou velikost, nebude vám sedět ani zbytek outfitu. A i když je spodní prádlo především praktické, může být také proklatě sexy. Jak vybí…

Podprsenka i na noc a volnost nadevše. Vyvracíme mýty

18.November » OnaDnes.cz
Až 80 procent žen nosí nevhodnou velikost, 70 procent neví, jakou zvolit na sportovní aktivitu, a většina má doma víc než dvě. Řeč je o věrné společnici každé z nás, o podprsence. Co jste o ní (možná) nevěděla?

Tato informační stránka o Zdeňka Sahulová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeňka Sahulová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes