15
new stories - click to show

Ludmila Sattranová

Related to

Meningokok dokáže své oběti poznamenat na celý život, nebo dokonce i zabít

Útočí velmi rychle a nečekaně. O nákaze, proti které se dá očkovat, mluví Ludmila Sattranová, vedoucí lékařka centra očkování při Zdravotním ústavu v Českých Budějovicích.

Lidé vyměnili nákupní centra za přírodu, kde na ně číhají klíšťata

14.May » iRegiony Impuls
Koronavirová nákaza vyhání víc lidí do lesů a luk než v minulých letech. Podceňují však záludné infekce přenášené klíšťaty, kterých je po další mírné zimě spousta a jsou aktivní už dva měsíce. Vědci, kteří je sbírají pro své výzkumy, jsou spokojen...

Spalničky hrozí: Testy procházejí lékaři i hasiči. Policisté vyčkávají

24.April » iRegiony Impuls
Letos onemocnělo na jihu Čech spalničkami už osm lidí. Oproti celému loňskému roku je to dvojnásobek. Před nákazou zvyšují svoji odolnost zdravotníci i hasiči, u policistů s tím prezidium nepočítá.

Spalničky hrozí: Testy procházejí lékaři i hasiči. Policisté vyčkávají

24.April » iDNES.cz
Letos onemocnělo na jihu Čech spalničkami už osm lidí. Oproti celému loňskému roku je to dvojnásobek. Před nákazou zvyšují svoji odolnost zdravotníci i hasiči, u policistů s tím prezidium nepočítá. Další články k tématu: Spalničky: vakcína není, p...

V Česku docházejí vakcíny, především proti spalničkám a klíšťové encefalitidě

11.April » Kurzy.cz
Na mnoha místech v Česku docházejí vakcíny. Lidé se bojí epidemie spalniček a klíšťové encefalitidy, hrnou se proto hromadně do očkovacích center a nemocnic. V některých z nich si ale na vakcínu budou muset zřejmě počkat.

Tato informační stránka o Ludmila Sattranová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ludmila Sattranová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes