15
new stories - click to show

Eva Kropáčová

Related to

Hrůzné podezření: Máma uškrtila kojence?

21.January » Ahaonline.cz
Policisté včera obvinili z vraždy ženu (34). V bytě na pražských Vinohradech údajně škrtila kojence tak dlouho, až přestal dýchat. O jeho záchranu se pak marně pokoušeli svědkové i záchranáři.

Za údajně násilné usmrcení kojence v pražských Vinohradech padlo obvinění

20.January » CNN Prima NEWS
V souvislosti s prosincovým úmrtím novorozence v pražských Vinohradech obvinili policisté z vraždy čtyřiatřicetiletou ženu. Je ve vazbě, v případě odsouzení jí hrozí 15 až 20 let vězení, nebo výjimečný trest.

Prosincové úmrtí miminka na Vinohradech byla podle policie vražda

20.January » iDNES.cz
Prosincovou smrt novorozence na pražských Vinohradech řeší policie jako.vraždu. Viní z ní čtyřiatřicetiletou ženu. Víc informací kriminalisté zatím nesdělili.

Policie kvůli demonstraci na Staroměstském náměstí obvinila osm lidí

19.January » Novinky.cz
Kvůli říjnové násilné demonstraci na Staroměstském náměstí v Praze policie nakonec obvinila osm mužů z řad účastníků akce a na čtyři z nich už navrhla podat i obžalobu. Právu to v pondělí sdělila mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová. Obvinění ...

Na ztracenou matku doma čekaly čtyři děti. Policisté ji našli v pořádku

18.January » tn.cz
Pražští kriminalisté pátrali od úterý po 31leté matce od čtyř dětí. Odešla v pondělí pro peníze do bankomatu. Domů se však už nevrátila. Policistům se ji zanedlouho poté podařilo vypátrat. Je v pořádku.

Policie v Praze ukončila dva nelegální večírky. Bylo na nich 40 lidí

16.January » Novinky.cz
Pražská policie v noci na sobotu zasahovala u dvou nelegálních večírků v centru Prahy. Celkem přibližně 40 osob se setkalo v baru v Anenské ulici a v bytě v ulici Dřevná. Akce jsou v rozporu s vládními nařízeními zavedenými kvůli koronaviru.

VIDEO: Policie ukončila dvě nelegální párty v Praze! Byly tam desítky lidí

16.January » tn.cz
Policie v Praze měla v noci z pátku na sobotu rušnou noc. Jednu ilegální párty ukončila v ulici Anenská. Další lidi vykázala z bytu v ulici Dřevná. V obou případech šlo především o cizince.

Dealeři měli doma drogy za 10 milionů. Libovali si v luxusu, teď jsou ve vazbě

16.January » iDNES.cz
Na drahá auta, šperky a luxusní dovolené si potrpěli drogoví dealeři, které v těchto dnech zadržela pražská policie. Během razie v pronajatých bytech u nich policisté našli pervitin, kokain a tablety za zhruba 10 milionů korun. Tři ze čtyř mužů st...

Další zátah na nelegální párty v centru Prahy. Desítky lidí vyhnala policie z baru i bytu

16.January » CNN Prima NEWS
Další nelegální párty v centru Prahy, a to hned dvakrát. Nejprve policisté zasahovali v pátek v noci v baru v Anenské ulici, druhý večírek se pořádal v bytě v ulici Dřevná. Kvůli vládním nařízením v souvislosti s koronavirem je konání takových akc...

Další nelegální party v Praze! Policie vyhnala 28 lidí z baru na Starém Městě a 20 osob z bytu

16.January » Blesk.cz
Na další nelegální party dostali pozvánku i policisté. Ti zasahovali v pátek v noci hned na dvou místech v Praze. Kvůli vládním nařízením v souvislosti s koronavirem je konání takových akcí zakázané, policie tak party v obou případech rozehnala. J...

V pražském Suchdole srazil vlak muže, ten na místě zemřel

15.January » tn.cz
Několik jednotek hasičů spolu s policisty a záchranáři zasahovalo dnes večer v pražském Suchdole, kde došlo ke střetu vlaku s mužem v kolejišti. Nehoda pro něj bohužel dopadla fatálně a na následky zranění na zemřel.

Pražská policie obvinila čtyři muže z prodeje pervitinu a kokainu

15.January » Týden.cz
Pražská policie obvinila čtyři muže z prodeje pervitinu a kokainu. Na webu to v pátek uvedla policejní mluvčí Eva Kropáčová, podle níž detektivové odhalili síť hlavních prodejců, menších odběratelů a možných distributorů.
Randy Blythe - Americký zpěvák

Tato informační stránka o Eva Kropáčová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Kropáčová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes