15
new stories - click to show

Nino Simone

Related to

Tribute To World Legend: Nina Simone

30.September » Informuji.cz
Hudba, kouzlo a názor - tři atributy jazzové divy ze Severní Karolíny,... | Praha 1 - (2022-10-22 21:00:00 - 2022-10-22 00:00:00)

10 + 1 = Tamara Kramar

15.August » Full Moon Zine
Zpěvačka, skladatelka a multiinstrumentalistka Tamara Kramar vydala první singl teprve loni v létě, ale hned se stala Objevem roku podle renomovaného Rádia_FM.

Tribute To World Legend: Nina Simone

6.August » Informuji.cz
Hudba, kouzlo a názor - tři atributy jazzové divy ze Severní Karolíny,... | Praha 1 - (2022-08-06 21:00:00 - 2022-08-06 00:00:00)

Objev z Colours: Odjela a změnila svůj život. Když zpívá Diawara, lidem padají mobily

19.July » Bleskově.cz
Africká zpěvačka jako mladá opustila rodinu i kontinent, aby se vyhnula životu v podřízené roli. Dnes je vzorem pro druhé.

Objev z Colours: Odjela a změnila svůj život. Když zpívá Diawara, lidem padají mobily

14.July » Aktuálně.cz
Africká zpěvačka jako mladá opustila rodinu i kontinent, aby se vyhnula životu v podřízené roli. Dnes je vzorem pro druhé.

Flám je zpět v plné parádě! Kewu a Steady si pouštějí nejzásadnější věci ze Steadyho selekce

19.April » ČRo
Zazněla jména jako Brodinski, Headie One nebo Unknown T, kterému Steady sám supportoval show hned den nato v pražském Futuru.

Zemřel spoluautor písní z bondovek či Supermana Leslie Bricusse

20.October » Novinky.cz
Leslie Bricusse, skladatel a textař, který měl ve sbírce Oscara i Grammy, zemřel v úterý ve věku 90 let. Proslavil se hlavně prací pro divadelní Broadway a pro Hollywood.

Hudební tipy Deníku: Sex, drogy a Nina Simone

16.January » Kultura Deník.cz
Jednou týdně si kritik Michal Bystrov vybírá z nabídky hudebních vydavatelství pět nových alb. Nahlíží do všech žánrů populární, ale i vážné hudby tak, aby si každý přišel na své. Po rychlé jízdě s Třemi sestrami nabízí zklidnění v podobě jazzových …

Deno 1.6

11.December » AbcLinuxu.cz
Deno (Wikipedie), běhové prostředí (runtime) pro JavaScript a TypeScript naprogramované v Rustu, bylo vydáno ve verzi 1.6. Přehled novinek v poznámkách k vydání. Nově lze pomocí "deno compile" sestavit binární spustitelný soubor (ukázka).

Budou linuxové telefony koncem Androidu?

11.December » AbcLinuxu.cz
Na kanálu Mrwhosetheboss vyšla zajímavá recenze srovnávající linuxové telefony s jejich konkurencí. Video můžete zhlédnout na YouTube

KDE Aplikace 20.12.0

11.December » AbcLinuxu.cz
Byla vydána nová verze 20.12.0 KDE Aplikací (KDE Applications). Přehled novinek i s náhledy v oficiálním oznámení, v kompletním seznamu změn a na stránce s dalšími informacemi. Zmínit lze novou aplikaci Itinerář KDE.
Steve Reich - Americký hudební skladatel
Mac Miller - Americký rapper
Billie Holiday - Americká jazzová zpěvačka

Tato informační stránka o Nino Simone zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nino Simone" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes