Miloš Skalka

Vztahuje se k

Jsem zpátky, vyléčen a zdráv, raduje se Karel Gott

28.června » Revue iDNES.cz
Usmíval se na všechny strany a viditelně se cítil v pohodě. Mnohonásobný Zlatý slavík Karel Gott (78) pokřtil spolu s kmotry Markem Ztraceným a Ivou Milerovou své 51. album v češtině s názvem Ta pravá. Do světa ho poslal zkropené svým oblíbeným ko...

Karel Gott pokřtil novou desku Ta pravá. Co na ni říkáte? (VIDEO)

27.června » Odhaleno.cz
Zpěvák Karel Gott rozhodně neotálí a přichází s novou deskou Ta pravá. Stejně jako nestárne sám mistr, nestárne ani jeho hlas. No posuďte sami! Jak se vám líbí jeho nová píseň, bude to další hit?

Karel Gott křtil novou desku: Ivana se slávy bohužel nemohla zúčastnit! Mistr promluvil o její nemoci

27.června » Prásk!
Zpěvák Karel Gott po dlouhé době vydal novou desku Ta pravá. Jedním z kmotrů měla být i jeho manželka. Ta se ale nakonec nedostavila. Skolila ji nemoc. Karel Gott po delší době konečně vydal novou desku a fanoušci jsou v sedmém nebi. Album Ta prav...

Křest nové desky Gotta začal smutně: Mistr promluvil o nemoci Ivany!

26.června » Blesk.cz
Křest nové desky Karla Gotta (78) nezačal zvesela. První slova Mistr věnoval své manželce Ivaně (42), která měla být druhou kmotrou jeho počinu Ta pravá. Na poslední chvíli ji zastoupil textař Miloš Skalka.

Chlapce v Butovické srazilo auto, zemřel na místě

20.dubna » Pražský patriot
Záchranářská a lékařská posádka zasahovaly odpoledne u dopravní nehody na Butovické ulici v Jinonicích. Auto na přechodu srazilo teprve třináctiletého chlapce. Záchranáři byli na místě za šest minut, chlapce oživovali, zajistili dýchací cesty, boh...

Hasiči vyprostili hrdličku

20.dubna » Pražský patriot
Mezi sklem a fasádou v Sobotecké ulici na Vinohradech dnes uvízla hrdlička. Pták byl po vyproštění předán službě PetMedic.

V nádrži Asuán objevili mrtvého muže

20.dubna » Pražský patriot
V retenční nádrži Asuán ve Stodůlkách objevil dnes brzy ráno kolemjdoucí mrtvého muže, který byl v plavkách. Podle Policie ČR nezemřel násilnou smrtí. Šel si tedy pravděpodobně zaplavat.
Jaromír Klempíř - Český hudebník, skladatel a textař

Tato informační stránka o Miloš Skalka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Skalka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes