Jakub Skýva

Vztahuje se k

Svatomartinskou husu v sobotu zapijí mladým vínem

9.listopadu » Kutnohorský deník
Kutná Hora – V sobotu 11. listopadu si v Galerii Středočeského kraje pochutnají na tradičních hodech se svatomartinskou husou a mladým vínem z vinařských oblastí Čech a Moravy.

Vinobraní dozrálo do šestého ročníku, víno a burčák koštovala celá Kačina

12.září » Kutnohorský deník
Svatý Mikuláš - Vinobraní na Kačině dozrálo jako dobré víno do svého šestého ročníku. Ke sváteční atmosféře oslavy sklizně hroznů a polí přispěl celodenní bohatý program, jemuž přihlížel rekordní počet návštěvníků snad všech věkových kategorií.

Na Kačinu přivezou tuny umělého sněhu, tradiční vinobraní cílí nově na rodiny

Svatý Mikuláš /FOTOGALERIE/ - Vinobraní na Kačině je součástí babího léta na Kutnohorsku už pět let. Letos v rámci jejich šestého ročníku v sobotu 9. září rozšiřují program pro malé návštěvníky a jejich rodiče.

Lidé se vydali na druhý ročník Jarního putování se svatým Jakubem

13.května » Kutnohorský deník
Kutnohorsko – Druhý ročník poznávacího pochodu a cyklovýletu Jarní putování se svatým Jakubem se uskutečnil v sobotu 13. května. Lidé měli jedinečnou šanci navštívit v okolí Kutné Hory i místa, která nejsou veřejnosti běžně přístupná. Startovalo s...

V Poděbradech odstartovaly studentské slavnosti, v pátek vyvrcholí majálesem

24.dubna » Novinky.cz
Vyvrcholení první studentských slavností v Poděbradech se veřejnosti představí v pátek 29. dubna v prostředí lázeňské kolonády, jednoho z nejkrásnějších parků celého místního kraje.

Tato informační stránka o Jakub Skýva zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Skýva" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes