15
new stories - click to show

Josef Šlerka

Related to

Korona a antivax. Vyzkoušli jsme svět bez očkování. Kupodivu v něm někdo chce žít

30.November » Finmag
Neměl snad být rok 2020 koncem odpůrců očkování – antivaxerů? Dočkali se ukázky světa, který si vysnili, světa bez vakcín (proti koronaviru). To jim to na zbytek života nestačí?

Korona versus antivax. Vyzkoušli jsme svět bez očkování. Kupodivu v něm někdo chce žít

30.November » Finmag
Neměl snad být rok 2020 koncem odpůrců očkování – antivaxerů? Dočkali se ukázky světa, který si vysnili, světa bez vakcín (proti koronaviru). To jim to na zbytek života nestačí?

Kohoutí zápasy, holení jaka a ayahuasca

30.November » Finmag
Ač to z titulku nevypadá, tenhle výběr je samá práce: jak se co dělá v digitálních médiích, proč vás některé činnosti vyčerpávají, zatímco jiné nabíjejí, a jak velká fuška je uřídit formuli?

Brouci Pytlíci místo expertů. Pandemie není sport a většina médií vědě nerozumí, ukázal covid

27.November » HlidaciPes.org
Koronavirus je letos pro média přirozeně tématem číslo jedna, informacím o něm ale často chybí kontext. Mediální titulky plní rekordní počty nakažených nebo zemřelých, čísla o vytíženosti nemocnic nebo o pravděpodobné promořenosti. V redakcích vša...

Josef Šlerka: Covid zpřetrhal sociální vazby. Vlastní identitu si teď budujeme na sociálních sítích

26.November » ČRo
Pandemie koronaviru znemožnila osobní kontakt, a tak se mnozí přesunuli na internet. Jak koronavirus změnil naše chování na sociálních sítích?

Svaté obrázky na virus nezabírají. Přesto je mexický prezident pořád oblíbený

26.November » Finmag
Koncem října si evropské státy vysloužily kritiku za přístup ke koronaviru z poněkud nečekaného místa. Mexický prezident Andrés Manuel López Obrador (všeobecně známý jako AMLO) nám vyčetl příliš „autoritářská“ opatření, například zákazy vycházení.

Samoobsluha ve skříni. Testujeme výdejní boxy Rohlík.cz

17.November » Heroine.cz
Rohlík v listopadu spouští další novinku – samoobslužné výdejní boxy, ve kterých si můžete nákup vyzvednout už do hodiny od objednání. Minimální hodnota objednávky přitom není pět set korun jako u donášky, ale pouhá stovka. Co se dá díky prvnímu v...

S námi to zvládnete! hlásí ve vánoční kolekci česká značka loungwear ELKA

17.November » Heroine.cz
Udržitelná značka rodinného spodního prádla a loungewear prošla za poslední rok velkým posunem. Z firmy na trenýrky pro celou rodinu se stal uznávaný brand spodního prádla a loungewear, který si potrpí na kvalitní přírodní materiály a lokální výrobu.

Co chci naučit svoji dceru? Odpovídají čtenářky Heroine

16.November » Heroine.cz
V anketě jste se vyjadřovaly k tématu, kterému se celý podzim věnujeme. Jak vypadá výchova dívek v Čechách? Co považujete za to nejzásadnější, co můžete svým dcerám předat?

16.November » Finmag
Finmag je alternativní publicistický on-line magazín o ekonomice, penězích a světě v souvislostech. Nežijeme z nudných tiskových zpráv a nepřesných návodů k ekonomické nezávislosti. Jsme jiní než ostatní.

Věda a média na sebe brutálně narážejí

14.November » Finmag
Josef Šlerka je expert na analýzu dat ze sociálních sítí. Mluvili jsme proto o vlivu Facebooku na společnost a zejména její boj proti pandemii. Šlerkovy odpovědi překvapí, řešení často hledá v „offline“ světě. Probereme, v čem koronaviru nevědomky...
Jaroslava Wenigerová - politik za ODS

Tato informační stránka o Josef Šlerka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Šlerka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes